تامین اعتبار 83 پروژه در استان فارس در دو دهه گذشته


تامین اعتبار 83 پروژه در استان فارس در دو دهه گذشته

مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: بانک صنعت و معدن طی دو دهه گذشته حدود 83 پروژه را در استان فارس به ارزش حدود شش هزار میلیارد ریال و نزدیک به یک میلیارد دلار در خارج از کشور تامین مالی کرده است. واحد پول.


به گزارش ایلنا، علی هورسندیان روز چهارشنبه 31 تیرماه در جریان بازدید از چند طرح تولیدی، به خبرنگاران دستور داد تا تایید سفر رئیس جمهور به استان فارس و واحدهای دارای اعتبارات صنعت و معدن را پیگیری کنند. وی خاطرنشان کرد: این سفر در چارچوب مسئولیت ها و ماموریت های داخلی با حضور هیات مدیره و معاونین بانک صنعت و معدن برای حمایت از توسعه صنایع و واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گرفت.


مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: از ابتدای امسال 4 طرح دانش بنیان در بانک صنعت و معدن استان فارس تامین مالی شده است.


رئیس بانک صنعت و معدن تصریح کرد: اگر این مبلغ با نرخ ارز امروز محاسبه شود، خواهیم دید که بانک صنعت و معدن بیش از 272 هزار ریال برای این طرح ها فقط در حوزه ارزی و ریالی تامین مالی کرده است.


هورسندیان گفت: تامین اعتبار این طرح ها برای بیش از 6 هزار شغل در استان فارس ایجاد کرده است.


وی همچنین از کسب رتبه اول فارس در جذب سایت های تبصره 2 به گواه آمار مسئولان استان خبر داد و گفت: درخواست های دیگری نیز در قالب این تبصره از فارس ارسال شده است که امیدواریم این درخواست ها انجام شود. با بودجه پاسخ داده شود.»


مدیرعامل بانک صنعت و معدن در بخشی دیگر از سخنان خود به موضوع اختصاص اماکن ویژه به پروژه های دانش بنیان به عنوان اولویت و در راستای اجرای شعار سالانه اشاره کرد. اوایل امسال 4 طرح دانش بنیان در استان فارس با اعتبارات بانک صنعت و معدن در حال تامین اعتبار است.


هوراندیان خاطرنشان کرد: در صورت انجام هر پروژه دانش بنیان دیگری، پس از بررسی همتا، تامین مالی به سرعت توسط بانک مربوطه تامین می شود.


وی ادامه داد: ٧ این طرح یکی از طرح‌های مشترکی است که رئیس‌جمهور در سفر به فارس در ارتباط با بانک صنعت و معدن به تصویب رساند که سه مورد آن تامین اعتبار شده و سه مورد آن در دست بررسی است و هیچ اشاره‌ای نشده است. ساخته شده است.


مدیرعامل بانک صنعت و معدن همچنین از کاغذسازی زاگرس به عنوان یکی از پروژه های مهم یاد کرد و ابراز امیدواری کرد طی بازدیدها و ارزیابی های انجام شده این پروژه با اعتبار 5 میلیارد تومانی کنسرسیوم به زودی تکمیل شود.


انتهای پست/