تاریخچه مختصری از ZUMBA® | تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که دوست دارند انجام دهند. این باعث می شود افراد بیشتر به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر جنبه اجتماعی و این واقعیت که رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است بسیار محبوب هستند.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع کلاس های تناسب اندام و رقص است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی است ، با سرگرمی و هیجان آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه مناسب آنها است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی کلمبیایی با الهام از رقص است که چندین تأثیر رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی ، نوعی برنامه تناسب اندام بر خلاف برنامه های دیگر ، ترکیب می کند. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و انفجاری است که سالانه بیش از 12 میلیون نفر در آن شرکت می کنند. از همه مهمتر ، حرکتهای ZUMBA® به راحتی قابل تغییر است ، از سطح مبتدی تا متخصص ، و آنها را برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی می کند.

با همه این مزایا ، مردم هنوز تعجب می کنند که چگونه ZUMBA® بوجود آمده و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه از سوی آلبرتو “بتو” پرز در اواسط دهه 1990 “تصادفی شاد” بود. بتو در راه شرکت در کلاس ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از نوارهایی که در ماشینش داشت سریع تعویض کند. بنابراین بتو بجای انواع ایروبیک سنتی و تکراری بیشتر ، یک کلاس با تمرکز بیشتر بر روی رقص برگزار کرد و از حرکت و سرگرمی دانش آموزان خود غافلگیر کرد.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری نیز شامل موسیقی و حرکات به سبک بالیوود است که جذابیت جهانی تری به آن می بخشد.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع جداگانه از کلاس تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال کننده” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد: آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را تکمیل کردند و نام آن را “زومبا” گذاشتند ، نامی که معنای خاصی نداشت اما شبیه یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز به نظر می رسید. این ترکیب به سرعت از بین رفت و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان اصلی شد!

برخلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® با تأثیر کم طراحی شده است ، در حالی که در سوزاندن کالری کارآمد و به اندازه توانایی شرکت کنندگان است. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که منابع محدودی دارند بسیار مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمک می کنیم ، خواه کاهش وزن ، افزایش حرکت روزانه ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد دوره های ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید