بیماری های مزمن در بین پاسخ دهندگان اول 11 سپتامبر در حال افزایش است ، اما ادعاهای بازنشستگی آنها همچنان رد می شود


11 سپتامبر و NYPD: A Legacy
در این مجموعه بیستمین سالگرد ، WNYC/Gothamist بررسی می کند که چگونه حملات 11 سپتامبر اساساً NYPD ، رویکرد آن به پلیس و رابطه آن با بزرگترین اداره پلیس شهری کشور را تغییر داد. برای پیوند به همه مقالاتی که منتشر کرده ایم و اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تشخیص این سالگرد توسط WNYC ، Gothamist و رادیو عمومی نیویورک ، به انتهای این مقاله بروید.


هنگامی که اولین هواپیما در 11 سپتامبر به مرکز تجارت جهانی پرواز کرد ، ایوون سانچز در حال پاسخ به وضعیت اضطراری در برانکس بود. زمانی که FDNY EMT می توانست به مرکز شهر برسد ، برج فرو ریخته بود.

از آن لحظه به بعد ، او برای کمک به بازماندگان این فاجعه شتافت. و طی ده ماه آینده ، او اجساد کسانی را که این کار را نکرده بودند ، جمع آوری کرد.

سانچز گفت: “ما در حالت نجات بودیم.” “ما سعی کردیم همه را در اسرع وقت و با خیال راحت بیرون بیاوریم و سعی کنیم بفهمیم در آنجا چه می گذرد.”

در سالهای پس از آن ، سانچز برای اولین بار از آسم رنج برد ، همانطور که بسیاری از اولین پاسخ دهندگان به دلیل آلودگی هوا از فروریختن برج دچار شدند. با این حال ، پس از بازنشستگی در سال 2004 ، او مبتلا به سرطان سینه شد و تحت ماستکتومی قرار گرفت. سال بعد ، قوانین مربوط به معلولیت مرکز تجارت جهانی (WTC) در سراسر ایالت نیویورک به اجرا درآمد و به مردم اجازه می دهد دلایل بازنشستگی خود را دسته بندی مجدد کنند.

به گفته شهر ، این قانون “این فرض را ایجاد کرد که ناتوانی خاصی برای برخی از کارکنان شهر نیویورک نتیجه عملیات نجات ، بازیابی یا تمیز کردن WTC بوده است و کارمند را واجد شرایط دریافت حقوق از کار افتادگی تصادفی می کند.” این امر در مورد همه شرایط پزشکی آینده صدق می کند که در آن یک سال پس از حمله کارمند بیش از 40 ساعت در Ground Zero کار کرده است و در غیر این صورت نمی توان ادعاهای آنها را رد کرد.

اما وقتی سانچز سعی کرد طبقه بندی حقوق بازنشستگی خود را انجام دهد و تشخیص سرطان سینه را از طریق سیستم بازنشستگی کارکنان شهر نیویورک در سال 2014 اضافه کند ، چهار بار رد شد. او ادعا می کند سرطان ربطی به کار او در Ground Zero دارد ، اما برای نتیجه گیری مشابه به کمیته پزشکی سیستم بازنشستگی نیاز دارد. در نهایت ، کمیته بازنشستگی فقط مزایای آسم وی را تصویب کرد ، تصمیمی که در سال 2018 گرفته شد.

سانچز گفت: “من هزاران دلار از دست دادم زیرا چهار سال طول کشید.” و اگر او بر اثر سرطان سینه بمیرد ، از مزایای مرگ ناشی از تصادف کامل برخوردار نخواهد شد.

ایوونی سانچز با پیراهن قرمز جلوی تخته سیاه ایستاده است.

ایوون سانچز ، بازنشسته FDNY EMT ، به مدت 10 ماه در Ground Zero کار کرد. او بعداً از آسم و سرطان سینه رنج می برد ، اما برای به دست آوردن مزایای 11 سپتامبر تلاش کرد.

فلش

ایوون سانچز بازنشسته FDNY EMT به مدت 10 ماه در Ground Zero کار کرد. او بعداً از آسم و سرطان سینه رنج می برد ، اما برای به دست آوردن مزایای 11 سپتامبر تلاش کرد.

اندی مای / WNYC

اولین پاسخ دهندگانی که در Ground Zero کار می کردند ، اغلب با ایجاد شرایط بهداشتی مانند سرطان دچار بوروکراسی می شوند. این نوع از بیماری اندام ها پس از قرار گرفتن در معرض آلودگی یا سایر خطرات سلامتی ظاهر می شود و تعیین علت و معلول را دشوار می کند.

گری اسمایلی رابط مرکز تجارت جهانی FDNY EMS Local 2507 است که نماینده EMT ، امدادگران و آتش نشانان است. اسمایلی گفت که تنها سه نفر از اعضای وی برای حقوق بازنشستگی 11 سپتامبر تأیید شده اند ، اما ده ها نفر در طول یک سال گذشته درخواست داده اند.

“هنگامی که من برای اولین بار برای ثبت نام مردم در برنامه سلامت مرکز تجارت جهانی مبارزه کردم – زیرا بسیاری از افراد هنوز ثبت نام نکرده اند – من همیشه به آنها می گفتم. این زمانی است که شما مریض هستید. ” اسمایلی ، امدادگر بازنشسته امداد و نجات که در 11 سپتامبر زیر آوار در نزدیکی برج شمالی دفن شده بود ، گفت.

تقاضا برای بودجه فدرال 11 سپتامبر بسیار بیشتر از پرداخت ها بوده است و بازماندگان مدتهاست برای اثبات خود تلاش می کنند. از سال 2011 ، 131000 نفر در صندوق غرامت قربانیان 11 سپتامبر ثبت نام کرده اند ، اما تنها 41000 نفر واجد شرایط دریافت غرامت بودند.

علاوه بر این ، تعداد ادعاهای جدید در سال های اخیر در مقایسه با تعداد برنامه های ثبت نام جدید کاهش یافته است. این چیزی در حدود 7000 بازمانده و پاسخ دهنده در سال 2020 است در حالی که بیش از 11000 در سال 2019 بود. در این دوره ، تعداد ثبت نام کنندگان جدید بیش از 25000 نفر افزایش یافت. بسیاری از حامیان همچنین می ترسند که بیماری همه گیر بتواند درمان و ملاقات های پاسخ دهندگان اولیه را به تأخیر بیندازد و تأثیرات ماندگاری بر سلامتی آنها بگذارد.

برنامه بهداشت مرکز تجارت جهانی ، که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها اجرا می شود ، از سال 2011 تاکنون 81000 نفر از اولین پاسخ دهندگان را ثبت نام کرده است. در روزهای اولیه ، شایع ترین بیماری ها آسم ، آلرژی و سایر بیماری های تنفسی بود.

با این حال ، از سال 2016 ، بروز سرطان در بین اولین پاسخ دهندگان در برنامه بهداشت WTC بیش از دو برابر شده است ، از 8 to به 18. تا تابستان امسال ، حدود 14000 پاسخ دهنده اولیه نوعی تومور در برنامه ایجاد کرده اند.

در سال 2019 ، محققان منطقه نیویورک از برنامه شیوع بیشتر سرطان پروستات ، سرطان تیروئید و سرطان خون منتقله از طریق پاسخگویان اولیه 11 سپتامبر را گزارش کردند. یک مطالعه پیگیری که در جولای امسال منتشر شد ، نشان داد که کارگران خط مقدم به لطف مراقبت های بهداشتی رایگان ارائه شده توسط این برنامه ، میزان بقای بیشتری دارند.

ده ها نفر از اولین پاسخ دهندگان در بقایای خاکی مرکز تجارت جهانی ایستاده اند.

اولین پاسخ دهنده در 12 سپتامبر 2001 در Ground Zero

فلش

اولین پاسخ دهنده در 12 سپتامبر 2001 در Ground Zero

ساعت شنی

جان میلر ، معاون اطلاعات و مبارزه با تروریسم NYPD گفت: “حملات 11 سپتامبر تنها حملات تروریستی در تاریخ است که تعداد کشته ها پس از حملات همچنان افزایش می یابد.”

با این حال ، هیئت پزشکی سیستم بازنشستگی کارکنان شهر نیویورک هنوز پاسخگویان را برای برخی شرایط تایید نمی کند.

دکتر مدیر بخش برنامه های بهداشتی مرکز تجارت جهانی در دانشگاه روتگرز. آیریس اوداسین گفت: “من اعضایی دارم که همچنان این ناراحتی ها را به من ابراز می کنند و من نگران آنها هستم.”

شاخه برنامه روتگرز با مقایسه افرادی که Ground Zero بودند با کسانی که در یک جامعه نبودند ، تضاد کاملی پیدا کرد.

اوداسین گفت: “افرادی که در مرکز تجارت جهانی حضور داشته اند به احتمال زیاد به این بیماری ها مبتلا می شوند.” “اثبات آسیب جسمی مانند شکستگی استخوان آسان است ، اما بیماری های مزمن و روانی دشوارتر است.” 17 درصد مبتلا به PTSD ، اضطراب یا افسردگی شدید بودند.

دب استوارت ، مدیر ارتباطات سیستم بازنشستگی کارکنان شهر نیویورک ، از اظهار نظر از طریق ایمیل در مورد موارد خاص مانند سانچز ، متخصص EMT مبتلا به سرطان سینه خودداری کرد. او گفت که کمیته پزشکی متشکل از سه پزشک است که به طور مستقل مدارک سلامت را بررسی می کنند و با متقاضیان مصاحبه می کنند.

در همین حال ، سانچز طبقه بندی مجدد خود را به عنوان سرطان پستان کنار گذاشته است. او از 11 سپتامبر تا کنون 26 عمل جراحی انجام داده است و می گوید گذراندن مراحل بازنشستگی ، روحیه روحی روانی را از بین می برد.

سانچز گفت: “شما باید برای شام برقصید.” “به جای تکیه بر اسناد و نشانه ها و آزمایش ، باید از اعتبار پزشکانی که ملاقات می کنیم بپرسیم.”


گزارش ویژه 11 سپتامبر
رادیو عمومی نیویورک برنامه گسترده ای را برای بزرگداشت بیستمین سالگرد حملات 11 سپتامبر 2001 برنامه ریزی کرده است. این شامل تجزیه و تحلیل اخبار و پوشش رادیو WNYC و Gothamist ، یادبود زنده ویژه 11 سپتامبر و پوشش اخبار از گذشته است. تا 11 سپتامبر ، بازتاب و موسیقی یادگاری برای ایستگاه کلاسیک WQXR. در اینجا جزئیات آمده است:

11 سپتامبر و NYPD: A Legacy
درباره این مجموعه: ده ها روزنامه نگار و مهندس از اتاق خبر WNYC گرد هم آمده اند تا این مجموعه را برای رادیو Gothamist و WNYC ایجاد کنند. در پایان 11 سپتامبر ، این مجموعه به بررسی نحوه حملات تروریستی 20 سال پیش به طور اساسی NYPD می پردازد. بیستمین سالگرد یک لحظه مهم دیگر در تاریخ آمریکا با شمارش مسابقات و پلیس در نیویورک و سراسر کشور است. طی دو دهه گذشته ، NYPD با افزایش ظرفیت ، وسعت و اقتدار ، تغییرات چشمگیری داشته است. این تغییرات تقریباً امروزه در همه جنبه های پلیس شهر نیویورک مشهود است. از اجرای اعتراضات خیابانی توسط اداره گرفته تا شبکه گسترده بین المللی آن ، حضور آن در حمل و نقل عمومی و فلسفه گسترده امنیت عمومی.
اولین روز: تاریخچه NYPD از تأسیس تا 11 سپتامبر

روز دوم: چگونه قدرت NYPD پس از 11 سپتامبر گسترش یافت

روز 3: میراث نظارت پلیس (فصل 1 و بخش دوم)

روز چهارم: چیزی ببین ، چیزی بگو

روز 5: بازار ایالات متحده و NYPD

روز ششم: زندگی با تروما: COVID-19 و 11 سپتامبر ؛ قربانی بازمانده

پوشش زنده یادبود
در 11 سپتامبر ، برایان لرر از WNYC مراسم یادبود رسمی را به طور مستقیم از ساعت 8:35 صبح پخش می کند. ساعت 11 صبح WNYC می گوید “نقاط کور: راهی به سوی 11 سپتامبر، “یک مستند رادیویی دو ساعته است که از یک پادکست نه قسمتی اقتباس شده است که توسط Jim O Grady از WNYC میزبانی شده است.

WQXR
ایستگاه موسیقی کلاسیک WQXR همچنین برنامه ای ویژه تمام روز را در 11 سپتامبر برنامه ریزی کرده است. این برنامه شامل قسمت هایی از آهنگسازی جان آدامز برنده جایزه پولیتزر “درباره انتقال روح” ، گروه جوانان بروکلین و فیلارمونیک نیویورک است. برنامه های خبری رادیویی برای این هفته برنامه ریزی شده است اینجا کلیک کنیدبه

دیدگاهتان را بنویسید