بیش از 191 تن مایحتاج اولیه کشف و 189 متهم دستگیر شدند


بیش از 191 تن مایحتاج اولیه کشف و 189 متهم دستگیر شدند

فرمانده پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف بیش از 191 تن کالای اساسی انبار شده و دستگیری 189 متهم در 48 ساعت گذشته خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار در تشریح جزئیات خبر غلامرضا رضاییان گفت: با توجه به اینکه تجار اقتصادی در حال ذخیره سازی و امتناع از تامین کالاهای اساسی و کالاهای مورد نیاز خود برای کسب سود هستند. اجرای طرح های قاچاق انسان، انباشت و اخلال در تولید و توزیع کالاهای اساسی و معیشتی در کشور با قوت ادامه دارد.


وی با اشاره به تحقیقات میدانی در خصوص روند فعالیت اقتصادی و نظام عرضه و تقاضای کالاهای اساسی و معیشتی در کشور افزود: کالاهای اساسی مورد بررسی و بازرسی قرار گرفت.


امین فرمانده پلیس امنیت اقتصادی امین تصریح کرد: در این مدت کارآگاهان معاونت با پلیس تخصصی یک انبار و یک محل جمع آوری مایحتاج اولیه و ضروری را شناسایی و از ۱۹۱ تن کالای اساسی از قبیل برنج، گندم و … بازدید و بازرسی کردند. آرد، روغن پخت و پز، انواع لوازم خانگی و بیش از 31000 دارو و … پیدا شد.


سردار رضاییان گفت: 121 دستگاه خودرو توقیف و 20 اماکن مرتبط و 189 متهم توقیف شده است. مراحل به مراجع قضایی معرفی و خودروها روانه پارکینگ شدند.


انتهای پست/