بیشتر ویدیوهای یوتیوب چگونه ساخته می شوند

ایجاد ویدیوهای یوتیوب علم موشکی نیست. در آغاز ساده یوتیوب، کاربران اولیه به سادگی از وب کم مربوطه خود برای ایجاد ویدیوهای شخصی در مورد علایق مربوطه استفاده می کردند.

به خاطر داشته باشید که وب‌کم‌های ساخته شده در آن زمان کیفیت ویدیویی بسیار خوبی شبیه به امروز ارائه نمی‌دهند. در آن زمان، حتی از وب‌کم‌هایی با وضوح کمتر از 360p برای ایجاد ویدیوهای YouTube استفاده می‌شد.

در آن زمان، مردم فقط از ویدیوها برای بیان نظرات خود در مورد یک موضوع خاص استفاده می کردند. عده ای نیز هستند که استعداد خود را نشان داده اند، چه نواختن گیتار یا سازهای موسیقی دیگر. هیچ تجهیزات ویدئویی فانتزی مورد نیاز نبود.

تنها کاری که هر کسی باید انجام می داد این بود که جلوی کامپیوتر خود بنشیند و رکورد بزند.

با گذشت زمان و پیشرفت فناوری ها، مردم نیاز به ایجاد محتوای منحصر به فرد بیشتری برای داشتن بیننده بیشتر احساس کردند. در آن زمان، کسب درآمد از ویدیوهای شما «در» نبود.

در آن زمان مهم بود که بینندگان زیادی داشته باشیم و به نوبه خود سازنده فیلم را مشهور کنیم. شهرت اولین نیروی محرکه قبل از کسب درآمد از ویدئو بود.

از این رو سازندگان ویدیو در تلاش خود از دستگاه های پیشرفته فیلمبرداری مختلف برای ارائه محتوای ویدیویی زیباتر و منحصر به فردتر استفاده کرده اند.

وب‌کم‌های رایانه‌ای که قادر به ارائه تصاویر و ویدیوهای با وضوح بالا بودند، مستقر شدند. دیگران شروع به استفاده از صفحه‌نمایش سبز کردند که پس‌زمینه‌های کامپیوتری را به‌عنوان جلوه‌های ویژه برای ویدیوهایی که به آن‌ها نیاز دارند، ارائه می‌کنند.

علاوه بر این، استفاده از نرم افزارهای ویرایش ویدئو به یک روند تبدیل شده است. درست مانند فیلم‌های بزرگ هالیوود، ویرایش ویدیو برای اطمینان از انتقال صاف بین صحنه‌ها و جلوه‌های ویژه که عمق ایجاد می‌کنند انجام شد.

بنابراین یک ایجاد ویدیوی معمولی YouTube چگونه است؟ اول از همه، بستگی به نوع ویدیویی دارد که ساخته می شود. اگر یک vlog است، تنها چیزی که نیاز دارید خودتان و دوربینی است که قرار است با آن ضبط کنید.

Vlog ها اساساً مستندهای ویدیویی هستند که زندگی یک فرد و سایر رویدادها را در دوربین ثبت می کنند. Vlog ها شبیه به نمایش های واقعیت است. شما نیازی به جلوه های ویژه یا نرم افزارهای فانتزی ویرایش ویدیو ندارید.

تنها چیزی که مورد نیاز بود، شما، سوژه‌هایتان – یعنی افرادی که در اطراف شما هستند – و فیلم خام گرفته شده توسط دستگاه ضبط شما بود.

اگر نوع ویدیویی که می‌خواهید ایجاد کنید، بررسی ویدیویی یک محصول یا خدمات خاص است، تنها چیزی که نیاز دارید دوربین‌های با وضوح بالا – ترجیحاً دوربین‌هایی که با وضوح 1080p ضبط می‌کنند – و موضوع بررسی ویدیو است.

همچنین می‌توانید از نرم‌افزار اصلی ویرایش ویدیو برای کوتاه کردن فیلم‌های ناخواسته استفاده کنید و فقط جنبه‌های خاصی از محصولی را که در حال بررسی آن هستید برجسته کنید.

به سادگی سوژه را از زوایای مختلف با نور مناسب و در عین حال تمرکز بر ویژگی های متفاوتی که دارد، ثبت کنید. پس از انتخاب موضوع، می توانید از صدای خود برای صحبت در مورد ویژگی ها و مزایای محصول استفاده کنید تا بینندگان شما بدانند در مورد چه چیزی صحبت می کنید.

ضبط ویدیوهای YouTube سریع و آسان است. فقط تصمیم بگیرید که چه نوع ویدیویی را می خواهید ایجاد کنید، آن را ضبط کنید، آن را ویرایش کنید، سپس آن را در YouTube آپلود کنید تا تمام دنیا ببینند.

رژیم لاغری سریع