بیانیه 202 نماینده مجلس در قدردانی از سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف توطئه دشمن


بیانیه 202 نماینده مجلس در قدردانی از سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف توطئه دشمن

عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه 202 نماینده شورای اسلامی را قرائت کرد که در آن از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف و خنثی سازی توطئه دشمنان انقلاب اسلامی تجلیل شد. .


به گزارش ایلنا، احمد امیرآبادی فراهانی امروز (چهارشنبه) با قرائت بیانیه 202 نماینده مجلس در جلسه علنی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از کشف و خنثی سازی توطئه دشمنان تقدیر و تشکر کرد. انقلاب های اسلامی متن این اطلاعیه به شرح زیر است:


«کلام خدا


ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش تسلیت باد.


بار دیگر تیزبین لشکریان گمنام امام زمان (عج) در آستانه ماه محرم الحرام و با توجه به نهضت حسینی و حماسه، توطئه هسته اصلی دشمنان اسلام ایران و پیش از آن را آشکار کرد. هر گونه اقدام خصمانه و تخریبی علیه ملت شریف ایران با عنایت ویژه برخورد می شد. الهی بر آب نقش زد.


دشمنان این سرزمین باید بدانند که هر حیله و نیرنگی که بخواهند انجام دهند با مبارزه خاموش و انقلابی مجاهدان عرصه گمنام روبرو خواهند شد.


ما نمایندگان شورای اسلامی با قدردانی و تشکر از اقدامات اخیر سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و به ویژه در جلوگیری از اقدامات عملیاتی و دستگیری جاسوسان سرویس موساد، از همه مجاهدان عرصه ایثار و شهادت بخواهید که پاسخ قاطعانه به بلاهای استکبار بدهند. و به مستکبرین بویژه رژیم شیرخواره صهیونیستی و یارانش در گروهک جدایی طلب کومله هشدار می دهیم که اقدامات مغرضانه آنها بی پاسخ نخواهد ماند و به وعده الهی نصرت مؤمنان و بازندگان و مجازات منافقین خواهد بود. و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این رژیم غاصب به فضل الهی 25 سال آینده را نخواهد دید. .انتهای پست/