بولت پروف در رژیم کتوژنیک؟ زمان برای خوردن بولت پروف چه زما ا


بولت پروف در رژیم کتوژنیک

لت پروف چیست؟ چه حسن هایی در رژیم کتوژنیک دا. اصلا چرا به آن کتو کافی میگن؟ ا اصلا.

ای تهیه بولت پروف کافی است یک فنجان قهوه کنید ، 1 الی 2 قاشق غذاخوری به آن کره. 1 تا 2 عشق اخوری به ارگیل ا ام سی تی ال اضافه کنید. با همزن و یا کف ساز لوط.

روغن نارگیل قهوه ضد گلوله ویژگی مشخصه کره - بولت پروف در رژیم کتوژنیک

ا لت پروف در رژیم کتوژنیک قرار گرفت؟

ابتدا لازم است درباره مزایا و معایب قهوه آشنا ا.

مزایای ادی دارد که توضیح می دهد خارج از بحث این اله ا. اما مهمترین مزایای آن که در رژیم کتوژنیک هم بسیار مفید و کارمد هست. اایش لید کتون با ها در قرار دادن منابع ذخیره چربی استفاده از بدن هست. ا اولین حسن قهوه در رژیم رکتوژنیک هست.

مزیت قهوه در رژیم کتوژنیک اهش اشتها بالارفتن سطح انرژی در بدن هست.

اما در کنار مزایای آن مضررا نیز دارد که در رژیم کتو اانه لی سنگین هست. دلیل آن هم بالا بردن سطح سطح بدن ا. برای کسانی که تاثیر ا.

ل تحقیق آن تعریف می شود که هر 200 لی گرم کافئین ، میتونه سطح ا 30٪ افزایش بدهد.

200 لی افئین ادل است با 2 ان قهوه. افزایش 30 درصدی ل میتونه خیلی سنگین تمم بشه.

به

لی از افرادی که در حالت ل هم سطح استرس شون بالا هستند. قهوه می خورن در اعتراض اول الشون خیلی خوب می شود و احساس می کنم خوبی دا. اا گذشت ان ا

محققا کتویی برای ل افراد کتویی یه نوشیدنی رو درست کرد به ا بولت پروف.

لت پروف چگونه در افراد باعث می شود که سطح ل الا

حقیقت ماده موثری که در قهوه وجود دارد (کافئین) لول آب و چربی هست. شما لت پروف رو مصرف کنید بیشتر از این کافئین جذب چربی میشه. هما که می دونید ا نیستن و ا 8 اعتقاد طول میکشه که ا جذب بشن.

کافئین اخل اعث می شود که شما سطح جذب کا تون هم از تره بشه. شما اگر در الت ادی قهوه مصرف کنید طی 15 الی 30 دقیقه کافئین اش جذب می شود. اما اگر شما اید قهوه رو در الب لت پروف مصرف کنید. ا به صورت آرر تری جذب خواهد شد و حتی ممکن است جذب افئین ا 6 اعتراض عقب بیاندازد. به

لت پروف چگونه باعث می شود که مزایای قهوه در بدن ا بیشتر شود.

به

حذف آزاد شدن قند بدن ا رو دیر تر الا میبره در نتیجه انسولین کمتری دا. ا تجربه کرده ا چند ساعت بعد از خوردن ا تنظیم هست. میل به شیر لا اتفاق ا.

خاصیت اسیدی دارد و باعث می شود بدن شما اصیل اسیدی پیدا شود. لی کلسیم موجود در کره باعث می شود ا اسیدی قهوه تا حد بیشتر کاهش پیدا کند. از این نظر لی بهبود خواهد ا.

علاوه بر این سی ال ای و اسید بیوت ریت موجود در کره و روغن نارگیل خواص ضد التهابی دارن و برای افرادی که با خوردن قهوه دچار التهاب شدند مانند التهاب معده میشن رو کاهش بدهند و سطوح التهاب رو بالا بیاره.

لت پروف باعث افزایش ویتامین E ، D ، کلسیم نیز می شود.

ات مهم در مصرف بولت پروف در رژیم کتوژنیک

-بهتر از لت پروف برای شکستن فستینگ استفاده کنید. (در نمی گرسنگی بکشید ، وقتی شم گرسنه بشید هست تونید این خوردن بولت پروف در فست هست. گرسنه شدید بولت پروف بخوردید چرا تا ساعت ا احساس گرسنگی متوجه شد.

وعده بعد بولت پروف ل شما اای غیلی مفید و شکر لازم ا.

وعده برای خوردن بولت پروف چه زما هست؟

آن همراه با انه یا ا آن. عنوان وعده دد ا ل از خواب ار اشتباه ا. آن

زم ا ما برای آن ساعت مشخص شده را در نظر نگرفته ا.

بهترین حالت برای فستینگ این است که تعداد وعده های غذایی شما کم باشد و بولت پروف بخورید به این دلیل که ساعات زیادی به شما احساس سیری می دهد بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید