به نقش تازه واردان و ذینفعان در محیط نظارتی توجه کنید


به نقش تازه واردان و ذینفعان در محیط نظارتی توجه کنید

دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به افتتاح سندباکس در بانک مرکزی گفت: به نقش تازه واردان و ذینفعان در بلاک چین، هوش مصنوعی و استفاده از روش‌های جدید برای گسترش بازار توجه شود. ”


به گزارش ایلنا، سید ابوالحسن دبیر شورای عالی فضای مجازی در مراسم افتتاحیه صندوق بانک مرکزی در فیروزآباد با تقدیر از راه اندازی صندوق از سوی رئیس کل بانک مرکزی گفت: توجه صالح آبادی به این موضوع در سال اول بر عهده وی است. “

وی نگاه حاکم در این حوزه را مانند سایر دنیا محافظه کارانه دانست و گفت: البته این نگاه درست است چرا که بانک بازیگر اصلی اقتصاد ما است؛ اما در این زمینه باید گفت که بانک ها در این زمینه حضور دارند. اما در عین حال، شجاعت توسعه را باید در عصر جدید در نظر گرفت.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به رونمایی از سندباکس (محیط تست نظارتی) در بانک مرکزی گفت:

فیروزآبادی ادامه داد: از منظر مکانیزه شدن و الکترونیکی شدن شرکت ها به روش های نوین و شخصی سازی خدمات و امکان تحقق شبه ارزهایی که نیازمند شجاعت، نظام سیاسی و همگرایی در کشور است، ضروری است. ما هم حرکت کنیم و بنابراین معتقدم مقدمات این کار بر اساس همگرایی دیدگاه ها و توافق است تا در نهایت به توسعه اقتصادی کشور که در شرایط امروز بسیار نیاز است، برسیم.


انتهای پیام/