بهترین مکان ها برای سفرهای سلامتی در کاستا براوا

کوستا براوا در شمال شرقی اسپانیا در دامنه پیرنه قرار دارد. این ساحل از Portbou تا Blanes امتداد دارد و 200 کیلومتر را پوشش می دهد. برای سفر و گشت و گذار در منطقه می توانید ماشین کرایه کنید. اگر برای سفرهای سلامتی از کاستا براوا بازدید می کنید، مطمئناً به دنبال اسپاهای مجلل هستید که می توانید ماساژ دریافت کنید. یک اسپای مجلل در کوستا براوا استراحتگاه‌های روستایی را ارائه می‌دهد که می‌توانید از کارهای روزمره دور شوید و دوباره با خودتان ارتباط برقرار کنید. سفرهای سلامتی شما را از طریق تمرکز حواس در فعالیت‌های طبیعت، تجربه‌های یوگا و غذای ماکروبیوتیک که از درون شما را تغذیه و شفا می‌دهد، هدایت می‌کند. برخی از بهترین مکان‌ها در کوستا براوا برای لذت بردن از ماساژ، اسپا و جوان‌سازی وجود دارد.

Aqua Banys Romans Girona

این یک حمام رومی تاریخی در مرکز شهر قدیمی خیرونا است. این یکی از بهترین آبگرم های شهر است. این یک مرکز جوانسازی عالی است و شما می توانید یک تجربه خلوت داشته باشید. سه نوع حمام با دمای متفاوت وجود دارد. در اینجا می توانید یک تجربه آبگرم فوق العاده را تجربه کنید.

Balneari Vichy کاتالان

در شهر Caldes de Malavella واقع شده است. این مرکز محبوب برای شفای آب های حرارتی و سفره های زیرزمینی است. با نمای زرد کم‌رنگ و قرن‌ها تاریخ درون دیوارهایش، یک گراند دام هنر نو متعلق به قرن نوزدهم است. این به دلیل تجربه خود در آب درمانی، بسته بندی آب و فروش طیف گسترده ای از مارک ها و محصولات سلامتی شناخته شده است. نوشیدن آب کاتالان ویشی به بهبود هضم و سم زدایی طبیعی بدن کمک می کند.

کالا دل پی

خانه بزرگی است اما چهل و نه اتاق دارد. اتاق‌های کوچک‌تر به شما دسترسی صمیمی می‌دهند و درمان سفارشی آسان‌تر است. این یک ملک نفیس با نمای مکمل آبی و نارنجی آن مشرف به دریای مدیترانه است. ملک دسترسی به ساحل دارد. شما می توانید بهترین تجربه سلامتی را در کالا دل پی تجربه کنید. آنها از کیسه های شن بر روی پشت خود استفاده می کنند که شبیه راه رفتن روی شن های نرم ساحل است. با استفاده از اسپری های خنک روی پا و مچ پا می توانید تجربه ای بی نظیر داشته باشید.

هتل GEM استراحتگاه سلامتی و اسپا

اگر به همراه فرزندان خود به اسپانیا سفر می کنید، می توانید از این هتل اسپا در لورت د مار دیدن کنید. یک پارک آبی وجود دارد که بچه های شما می توانند تمام روز در آن بازی کنند. این هتل اتاق‌ها و آپارتمان‌هایی را برای اقامت طولانی‌تر با منظره دریا فوق‌العاده ارائه می‌دهد. مطمئناً از درمان‌های سلامتی و جوان‌سازی در این اسپا لذت خواهید برد.

Hostal Spa Empuries

یکی از زیباترین خواص است. می توانید از منظره ای خیره کننده از دریای مدیترانه لذت ببرید. این ملک در تمام طول سال به عنوان یک هتل اسپا باز است. این هتل نه تنها درمان های اسپا، بلکه سونا، حمام بخار و استخر را نیز ارائه می دهد. Hostal Spa Empurie همچنین طیف گسترده ای از لوازم آرایشی ارگانیک و روغن های جوان کننده بدن را ارائه می دهد.

هتل Balneari Prats

در شهر Caldes de Malavella واقع شده است. دارای یک استخر حرارتی روباز با آب از یک چشمه آب گرم طبیعی است. همانطور که وارد اتاق می شوید، از رایحه آرامش بخش اسطوخودوس و یاس که در راهروها اسپری می شود شگفت زده خواهید شد. در اینجا می توانید از حمام های حباب دار و گل و لای و جلبک های دریایی دیدن کنید.

رژیم لاغری سریع