بهترین درمان های اسپا در سال 2016 – برای جوان سازی آماده شوید!

اسپاها فرصتی عالی برای کسانی که سبک زندگی پرمشغله ای دارند، برای همه، راهی برای طراوت و احساس آمادگی برای پذیرش آینده است. وقتی احساس خستگی می‌کنید و خودتان نیستید، اغلب در اسپاهایی رزرو می‌کنید که می‌توانید در آن ماساژ، صورت، مانیکور، پدیکور و انواع درمان‌های محبوب دیگر که از سر تا پا شما را جوان می‌کنند، لذت ببرید.

هر کسی که قصد دارد خود را با یک روز اسپا یا تعطیلات پذیرایی کند، باید یکی از محبوب ترین درمان های زیر را در سال جاری در نظر بگیرد.

ویتامین C صورت

صورت مبتنی بر ویتامین C برای تقویت و مرطوب کردن پوست با محصولات دارویی که همچنین پوست را لایه برداری و نرم می کنند، عالی است. حتی روی حساس‌ترین پوست‌ها نیز کار می‌کند و سلول‌ها را برای پوستی درخشان‌تر که سفت‌تر از همیشه است بازسازی می‌کند و درخشندگی جوانی به آن می‌دهد.

فرآیند در بسیاری از اسپاها معمولاً شامل تمیز کردن و شستشوی کامل، استفاده از یک یا دو ماسک با کیفیت و سپس مرطوب کردن کامل با محصولی حاوی ویتامین C است.

درمان بدن با مواد معدنی

این درمان شامل یک خیساندن راحت طولانی در یک حمام معدنی گرم است. بسیاری از اسپاهای تفریحی دسترسی به چشمه های طبیعی را دارند که محل خوبی برای شروع است. در مرحله بعد، پوست با محصولی لایه برداری می شود که به پوست احساس ابریشمی و صاف می دهد. ماساژ نهایی با کرم گرم حاوی مواد معدنی طبیعی بیشتری انجام می شود و احساس انرژی و به طور طبیعی بدون درد به گیرنده می دهد.

قرن هاست که از درمان های معدنی برای تسکین درد مفاصل و عضلات استفاده می شود. ببینید درمان بدن با مواد معدنی چه کاری می تواند برای بدن استرسی که نیاز به بهبودی شدید دارد انجام دهد.

لایه برداری با روغن و نمک

این درمان از هر دو نمک دریای مرده برای لایه برداری کامل برای حذف سلول های مرده پوست و استفاده از روغن های ضروری مورد علاقه همه استفاده می کند. در برخی موارد، اسپاها به دقت نمک ها را با روغن ها ترکیب می کنند، اما در هر صورت این درمانی است که نباید از دست داد.

از آنجایی که روغن ها برای بازگرداندن شادابی و از بین بردن خشکی نفوذ می کنند، یک مزیت اضافی تجربه شده، تحریک سیستم لنفاوی از ماساژ دقیق همراه با آن است. افزایش جریان خون و دفع سموم از بدن و در عین حال نرم شدن پوست.

آب درمانی

بسته به چیزی که به دنبال آن هستید، در یک حمام حباب دار غوطه ور شوید که حاوی روغن های ضروری یا محصولات ضد پیری و آنتی اکسیدانی مختلف است. نشان داده شده است که جت های زیر آب ظاهر سلولیت را کاهش داده و عضلات خسته و دردناک را تسکین می دهند.

آب به تنهایی یکی از بهترین راه ها برای احیای خود پس از یک هفته کاری طولانی یا موقعیت های استرس زا است. خیساندن منظم توصیه می شود و نتایج شگفت انگیزی را نه تنها در زمینه مراقبت از پوست بلکه در سلامت روان نیز به همراه دارد.

درمان های جامع صورت

انتظار یک ارزیابی صورت را داشته باشید که در آن درمانگر کل نگر تجربه ای متناسب با نوع پوست و نیازهای شما را تعیین کند. مراحل معمولاً شامل:

  • یک پاک کننده مرطوب کننده

  • تونر شاداب کننده

  • لایه برداری

  • ماسک مرطوب کننده یا سفت کننده

  • ماساژ صورت

  • استفاده از کرم دور چشم

اسپاها اغلب این خدمات را با آرایش برای یک شب سرگرم کننده ترکیب می کنند، اما زیبایی طبیعی که پس از این درمان باقی می ماند واقعاً حتی نیازی به آرایش ندارد. مشتریان حق انتخاب دارند که آیا این خدمات را شامل شوند یا خیر. صرف نظر از این، درمان صورت متناسب با نیازهای خاص پوست، درمانی است که نباید از دست داد.

ماساژ پیچیده

ماساژ پیچشی یک روش باستانی است که قرن‌ها است که وجود داشته اما اخیراً به طور فزاینده‌ای محبوب شده است. این شامل اسپاهایی است که نوعی پوشش گرم را ارائه می دهند که روی مناطقی که تنش یا درد دارند قرار می گیرد. سپس متخصص برای تسکین نهایی، ماساژ را از طریق پوشش‌ها انجام می‌دهد.

گردش خون برای مزایای بیشتر برای سلامتی افزایش می‌یابد، و باعث می‌شود گیرنده احساس کند که آن‌طور که شایسته است، تغذیه و مراقبت می‌شود و احساس شادابی به او می‌دهد. گیاهان و غلات مختلف را می توان همراه با روکش ها استفاده کرد.

یافتن بهترین اسپا که این درمان ها را ارائه می دهد و بیشتر تضمین می کند که هر روز احساس بهتری خواهید داشت.

رژیم لاغری سریع