بسته خود را با چند کار ساده تعمیر کنید


بسته خود را با چند کار ساده تعمیر کنید

با چند کار ساده پکیج را تعمیر کنید و دیگر نیازی به تعمیر پکیج نخواهید داشت.


نمایندگی بوتان در فردیس با ارائه خدمات دستی بسته بندی بوتان در این زمینه کمک شایانی می کند تا در صورت خرابی پکیج شما با مطالعه این مقاله به راحتی مشکل خود را حل کنید. برای جلوگیری از مشکل حتما با تعمیرکار بسته بندی تماس بگیرید. در ادامه به بررسی کد خطای معروف پکیج رادیاتور بوتان و ایران می پردازیمنحوه رفع خطای e1 در بسته بندی بوتان |


برای رفع این خطا، برد الکترونیک و صفحه گاز شمع یونی را بررسی کنید و در صورت مشاهده مشکل، نسبت به اصلاح آن اقدام کنید.


برای بررسی موارد فوق، محفظه احتراق را بررسی کنید تا ببینید احتراق کار می کند یا فیلتر گاز مسدود نشده است. در صورت صحت یون و برد الکترونیکی باقی می ماند و کارشناس بهتر است این دو عنصر را تعمیر و تعویض کند. اطلاعات بیشتر در مورد پکیج الکترود یونی، کاربرد و جایگزینی آن را اینجا بخوانید.


«تعمیر پکیج» شامل ارائه انواع خدمات نصب، خدمات «عیب یابی»، تعمیر و عیب یابی کلیه برندهای پکیج دیواری و زمینی می باشد. دستگاه “هرجای جنگ” شما را از هر مدلی برای شما تعمیر می کنیم.


خطای E02 در بسته بندی بوتان مدل ورونا


با مشاهده این علامت، کلید حرارتی به دلیل دمای بیش از حد آب در حال کار است و کابل قطع شده است. این می تواند ناشی از مشکلاتی مانند خرابی سنسور، “بستن شیر”، گرفتگی رادیاتور و پکیج و خرابی پمپ باشد.


روش تصحیح خطا E02


برای رفع این خطا باید کابل و لیمیت سوئیچ را چک کرده و پکیج را ریست کنید. (دکمه سمت چپ خاموش است، سپس به حالت زمستانی بروید.) مطمئن شوید که ترازو در بسته وجود ندارد. رسوب زدایی با اسیدشویی باید توسط تعمیرکار مجرب انجام شود تا خطر کاهش یابد. همچنین روغن کاری یا تعویض کنید.


خطای E03 در مدل پکیج ورونا بوتان


در صورت بروز مشکل در صدا خفه کن یا فن، کد خطا نمایش داده می شود. یکی از دلایل اصلی این خطا عدم استاندارد بودن اندازه دودکش و نصب نادرست آن است که این کد نشان دهنده تنظیم بودن کلید حرارتی درب می باشد.


نحوه رفع خطای E03


در صورت عدم نیاز به تعویض فن، از طریق برق آن را بررسی کنید. در صورت عدم وجود مشکل در فن، صفحه بسته بندی باید تعمیر یا تعویض شود. سوئیچ فشار را با یک سوئیچ جدید تعویض کنید و بهتر است محل دودکش و موارد مربوطه را بررسی کنید.


بسته‌های دارای صفحات دیجیتالی یک “خطا” را به عنوان ترکیبی از حروف و اعداد لاتین نشان می‌دهند


علت خطای مدل بسته بندی بوتان Eron E04


ارور E04 به معنی فشار کم یا زیاد آب در مدار گرمایش پکیج است.


روش تصحیح خطا E04


می توانید با بازکردن شیر پرکننده، این خطا را اصلاح کرده و با بررسی فشار دستگاه «اگر کمتر از 1.5 بود» پکیج را تعمیر کنید.


خطای E06 در مدل ورنا بوتان


هنگامی که سنسور دمای آب گرم بهداشتی آسیب دیده است، علامت E06 را مشاهده می کنید. اگر در War نیازی به تعمیر پکیج ندارید، می توانید از نمایندگی تعمیر پکیج کمک بگیرید.


خطا در تصحیح خطای E06


رفع این اشتباه نیازمند دانش و مهارت است. بهتر است با متخصص تعمیر پکیج تماس بگیرید


خطا در بسته بندی بوتان E07


این خطا به این معنی است که سنسور دمای آب خراب است یا سیم آن پاره شده است.”


روش تصحیح خطا E07


برای رفع این خطا باید سنسور و اتصالات آن را بررسی کنید. اگر دانش فنی کافی ندارید، برای جلوگیری از آسیب بیشتر به بسته بندی با یک تکنسین تماس بگیرید.


خطای بسته بندی E09


وقتی کد “E09” را می بینید به این معنی است که هیچ آبی در مدار در گردش نیست.


لطفا کد E09 را تصحیح کنید


برای تصحیح این کد، پمپ آب و برد باید بررسی شده و در صورت ایراد در هر یک، «جهت تعویض و تعمیر آن اقدامات لازم انجام شود».


خطای E11 در بسته بوتانی


این خطا در صورتی رخ می دهد که شعله قبل از دریافت فرمان توسط برد روشن شود. این به دلیل نقص در شیر گاز است.


روش تصحیح خطا E11


برای رفع این خطا باید دریچه گاز و پنل بررسی شود.


کد خطا E12 در مدل Verona


“شما این کد نمایش را می بینید.”


روش تصحیح کد خطا E12


سیم کشی دستگاه بهتر است توسط کارشناس تعمیر پکیج در محل انجام شود.


علت خطای بسته بندی بوتان ورونا E28


این کد خطا نشان دهنده یک خطا در بسته است.


روش اشکال زدایی E28


برای رفع این مشکل می توانید دستگاه را خاموش کنید “اگر بعد از قطع و وصل مجدد برق مشکلی مشاهده کردید”تجهیزات بابامرادی


رفع ارور 80 در پکیج رادیاتور ایرانی


یکی دیگر از کدهای خطای پکیج ایران، خطای رادیاتور 80 است که می تواند با فعال کردن ترموستات ایمنی 105 ایجاد شود.


رفع اشکال 40 60 70 پکیج رادیاتور ایرانی


مواقعی وجود دارد که فن دستگاه خاموش است اما یک سوئیچ فشار سوئیچ دود وصل شده است و این ممکن است باعث ایجاد مشکل در بسته بندی شود. همچنین ممکن است پنل رله مشکل داشته باشد و این خطاها نمایش داده شوند. در صورت مشاهده این خطاها باید رله پنل یا سوئیچ فشار را تعویض کنید.


رفع اشکال 40 60 80 پکیج رادیاتور ایرانی


این خطا به دو صورت ممکن است رخ دهد. یک مورد زمانی است که فن پکیج روشن است و ممکن است مشکلاتی مانند خرابی و بسته شدن دودکش وجود داشته باشد. اگر فن کثیف باشد و همچنان کار کند، این خطاها نیز نمایش داده می شود.


حالت دوم زمانی است که فن دستگاه کار نمی کند و این ارور نمایش داده می شود. در این حالت تنها مشکلی که ممکن است وجود داشته باشد مسدود شدن مسیر فن است و برای جلوگیری از این خطا باید فن دستگاه چرخانده شود که با چرخاندن آن نشان دهنده خرابی صفحه بسته بندی و رله صفحه است. باید جایگزین شود.


رفع باگ 40 70 80 پکیج ایرانی رادیاتور


پک های دیواری دارای سوئیچ حرارتی هستند که دمای بالا را تشخیص داده و تعیین می کند. گاهی اوقات امکان تنظیم دمای بالا برای این کلیدها وجود دارد اما Ntc دما را در حالت عادی نشان می دهد.سنسور Ntc.رفع باگ 40 80 پکیج رادیاتور ایرانی


این ارور با فعال شدن سنسور دود موجود در پکیج نمایش داده می شود که در این صورت باید خروجی دودکش را بررسی کرد تا مسدود نشده باشد. درپوش ها نیز نیاز به بررسی دارند و در نهایت بررسی ترموستات روی بسته به جلوگیری از این خطا کمک می کند. تعمیر بسته بندی در مهرشهر کارادا را به نمایندگی بسته بندی در همان منطقه بسپارید تا از خدمات پس از فروش پکیج بهره مند شوید.


خطای 50 60 70 تصحیح شد


زمانی که این ارور نمایش داده می شود نشان می دهد که سنسور Ntc معیوب است و برای اصلاح آن باید تعویض شود.


رفع 40 خطا 70


کانتور پکیج ممکن است خشک شده باشد، در این صورت خطای 70 70 با باز شدن شیر پرکننده کانتور پکیج تا رسیدن به فشار 1 بار رخ می دهد.


لطفا خطای 50 70 80 را تصحیح کنید


یکی دیگر از کدهای خطای پکیج رادیاتور ایرانی خطای بررسی 70 70 80 “در صورت بروز مشکل در سنسور Ntc زنجیر برگشتی، این خطا رخ می دهد که ممکن است مربوط به مدار باز بودن پکیج باشد.


پکیج ایران رادیاتور 60 60 فیکس


در صورت فعال بودن سیستم ضد یخ پکیج این ارور ظاهر می شود. کد 60 80 نیز همین وضعیت را نشان می دهد و جزو خطاهایی نیست که باید اصلاح شود، زیرا ضدیخ عاملی است که از بسته بندی محافظت می کند.


خطای 70 پکیج Irene Radiator را تصحیح کنید


یکی دیگر از کدهای خطای پکیج رادیاتور ایرانی که باید بررسی کنید خطای 70 است. هنگامی که دمای مدار گرمایش به 105-89 درجه سانتیگراد می رسد، سیستم خطای 70 را نمایش می دهد. در این حالت مبدل پکیج را می توان با اسید شستشو داد. همچنین ممکن است مشکل پمپ یا خرابی شعله دستگاه باشد. ارتفاع، این قطعات باید بازرسی و بررسی شوند تا از این خطاها جلوگیری شود.


رفع اشکال 50 80


اگر سنسور Ntc باز باشد، سیستم این خطا را نمایش می دهد.


این ارورها مربوط به پکیج مدل m24ff بوده و سایر مدل های پکیج ایران رادیاتور خطاهای دیگری دارند. خطاهای پکیج رادیاتور L24ff ایرانی در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


خطای E12 E30 E99 را تصحیح کنید


در صورت خرابی صفحه پکینگ ایران رادیاتور این خطا رخ می دهد و نیاز به تعویض یا تعمیر پلاک پکینگ می باشد.


اصلاح ارور E50 پکیج رادیاتور ایران


اگر فشار فن پکیج خاموش باشد اما یک کلید دود وصل شده باشد که نیاز به تعمیر پنل رله و سوئیچ فشار دارد، خطای 50 نمایش داده می شود.


لطفا خطای E51 را تصحیح کنید


این خطا زمانی رخ می دهد که فن روشن است اما کلید دود خاموش است که ممکن است به دلیل کثیفی فن یا خرابی فشار بالا باشد. همچنین می توان مسیر پشته بسته را مسدود کرد. اینها احتمالات زمانی است که فن دستگاه در حال کار است. اما اگر فن کار نمی کند تنها مشکل گرفتگی دودکش است.


برای جلوگیری از این خطا، فن باید با دست چرخانده شود و اگر چرخش رخ دهد، نشان دهنده ایراد در صفحه است و رله برد باید تعویض شود.


رفع اشکال پکیج رادیاتور ایرانی E10


اگر یک آشکارساز دود در بسته بندی فعال شود، این خطا رخ می دهد.


پکیج E1 رادیاتور ایرانی ثابت


اگر مقدار آب در زنجیره بسته بندی کم باشد، خطای E1 ظاهر می شود و شیر زنجیر باید باز شود تا آب وارد زنجیره شود.


رفع اشکال در E31


اگر مدار بسته آسیب دیده باشد، این کد ظاهر می شود و دستگاه Ntc باید تعویض شود.


E81 عیب یابی پک رادیاتور ایرانی


اگر پمپ دستگاه از کار بیفتد یا ارتفاع شعله زیاد باشد یا سوئیچ حد آسیب دیده باشد، “باعث می شود که سوئیچ حرارتی دمای بالایی را تنظیم کند، اما Ntc نشان می دهد که این دما طبیعی است. برای جلوگیری از این خطا، بسته بندی باید رسوب زدایی شود. و پمپ و کلید باید بررسی و در صورت وجود مشکل تعویض شود.


تعمیر پکیج ایرانی رادیاتور پکیج E2


در صورت قطع شدن گاز بسته بندی یا خراب شدن قسمت احتراق یا تشخیص شعله بسته بندی یا شیر برقی، هیچ شعله ای در بسته بندی ایجاد نمی شود و برای تعمیر آن لازم است این قطعات بررسی شوند. .انتهای پیام/