برنده بخش مستند Valiant Val Kilmer


من و دوست همیشگی من وال کیلمر (روی جلد مجله مردم این هفته) و من تماس گرفتیم و به یکدیگر ایمیل زدیم. وقتی صحبتش قطع شد ، کسی حرفش را قطع کرد. داستان وی اکنون برترین مستند جریان آمازون است.

وال: “در جشنواره کن نقدهای خوبی دریافت کرد. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و شاید من جایزه بگیرم. او اکنون از تعریف و تمجید همکارانش در توییتر قدردانی می کند: هیو جکمن ، شان پن و لئوناردو دی کاپریو. ببین من انرژی بی نهایت دارم. فیلم من درباره مارک تواین ، کتاب شعر 24 صفحه ای ، و “من هاکلبری تو هستم” منتشر شد.

“من انرژی بی نهایت دارم. کی میدونه من برنده میشم؟ اما ، مثل همیشه ، من کت و شلوار گوچی و کفش های فانکی می پوشم.

“دلم برای تو و نیویورک تنگ شده است. و شما را به ناهار و شام می برد. یادم می آید که با شلوارک کوتاه به خانه می آمدم و به بلومیدیل می دویدم تا کت و شلواری برای شام تهیه کنم. “


ساعت چکش

جان هام با تینا فی خواننده “30 Rock” و جان اسلاتری همباز در “مردان دیوانه” متحد می شود. “مگی مور” در یک شهر صحرایی آریزونا اتفاق می افتد که تا زمانی که هام درگیر یک پرونده قتل زنجیره ای نشود هیچ اتفاقی نمی افتد. به طور جدی ، این بسیار بی ادبانه است. او به عنوان “یک برنامه ریز مادام العمر با شخصیتی مانند موهایش چرب” بسته بندی شده است. به آن کمدی جنایی می گویند. چه کسی می داند چرا کشتن و فلج کردن یک شوخی است؟ افراد باهوش تر از من ، آن کوچولوها ، می گویند کمدی جنایی اکنون “داخل” است.


آنچه در همپس اتفاق می افتد

همپتون الک بالدوین ، که دارای خانواده ای دسته ای است ، با سه پسرش در ساحل مشترک بود و ادعا کرد که شن و ماسه زیادی در سراسر بدن لئو وجود دارد ، در حالی که بدن بیکینی باریک تر از نوار چسب ، دلفین ها را در سواحل آماگانست تماشا می کرد. او و خانم او را کنار گذاشتند و شاید هفتمین فرزند خود را اعلام کردند. به به شماره ماه سپتامبر Hampton Sheet نشان داد که لورنس تیلور بازیکن بزرگ گلف باز تالار مشاهیر NFL یک بازی دیرهنگام در بازی غول پیکر ظاهر شد. چرا؟ “زیرا ، کوارتت آهسته جلوتر از من بازی می کرد.” به به به پس از اینکه رودلف والنتینو و ناتاچا رامبوا اولین نان شیرینی خود در ایست اند را به اشتراک گذاشتند ، اندرو صفیر سازماندهی ، رزرو ، تهیه و برای همه نمایش های فیلم در همپس دعوت شده است. دیگر کافی است او می گوید: “من بزها و شن ها را می شستم و برنزه را به شهر می برم! امیدوارم سالم ، واکسینه شده باشید و همه چیز در پاییز روی پرده بزرگ نمایش داده شود. همچنین ، فست فود یونجه شرقی و خرچنگ خرچنگ را فشار دهید. با خیابان دوم دهلی تماس بگیرید. بیایید فیلمی با مرغ در قابلمه ، سالاد کلم ، ماهی ژفیلته و سالاد ماکارونی تماشا کنیم. “


او برگشت ، شاید

فرض کنید یک زن در آرزوی مردی است که با او عشق بورزد. اما او مراقب است. یا خسته جرات کنید بترسید یا فراموش کنید. همیشه یک راهی هست. همین امر در مورد یک استخر مهم دیگر نیز صادق است. سیاست. انتشار آن یک انتخابات است. اکنون شایعاتی مبنی بر تلاش دوباره دونالد در حال افشا شدن است. اخبار امروز محرک است. افغانستان. مرزهای ما جرم. چین روسیه. خاورمیانه. از سرگیری. وحشت فرسایش آمریکایی بی کفایتی بایدن پسر بایدن. نه خان دو کامالا این کاخ سفید شکننده می تواند از دست دادن قدرت آمریکا جلوگیری کند. یا ارزش یا دوباره به افتخار آمریکا احترام بگذاریم. درست است. برخورد با شخصیت یک مرد اشکالاتی دارد. آگاهی از نفرت و خشم چپ. این مسابقه برای بازگرداندن کشور ما است. او و کشوری که دوستش داریم. و در حال از دست دادن است تیم او ممکن است جارد و ایوانکا را شامل نشود ، اما در چند ماه ایالات متحده می تواند اعلامیه ای را بشنود که ترامپ آماده مبارزه برای بازپس گیری خدا برکت آمریکا است.


گروه بازیگران برادوی بین 46 و 7 معلق بود. بلوند هالیوودی که با آنها بود در اینجا جدا شد در حالی که الاغش به سرعت جلو می رفت.

“همه ما باید برای او دعا کنیم.” یکی از رهبران تئاتر زمزمه کرد. یکی دیگر از پاسخ دهندگان پاسخ داد: “من در واقع آن را دارم ، اما هنوز هم شوهرم را ترجیح می دهم.”

فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاهتان را بنویسید