برنامه وداع، تشییع و تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم را اعلام می کنیم.


برنامه وداع، تشییع و تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم را اعلام می کنیم.

پس از شناسایی پیکرهای پنج شهید مدافع حرم در جبهه های مقاومت اسلامی سوریه توسط تیم تفحص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آیین تشییع و تدفین این شهدا را اعلام کرد.


به گزارش ایلانا، این بیانیه به شرح زیر است:


نام خدای مهربان


السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام.


در ایام سوگواری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و هفتاد و دو یاران آن بزرگوار، فضای میهن اسلام دوباره معطر به عطر شهدای عاشورا است. برائت و طهارت حرم اهل بیت علیهم السلام و مقاومت و طنین دلاوری. مظلومانه اهالی این دیار را به خیمه ولایت دعوت می کنند.
همانطور که با عنایت و رهنمودهای الهی و تلاش های بی دریغ و مجاهدانه گروه تفحص نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه های مقاومت اسلامی سوریه به اطلاع مردم شریف ایران اسلامی و مردم کربلا رسانده شد. پیکر پاک 5 شهید مدافع حرم از استان های مازندران، البرز و فارس به نام های شهید «عبدالله اسکندری»، شهید «رحیم کابلی»، شهید «مصطفی تاش موسی»، شهید «محمد امین کریمیان» و شهید «عباس عاصمی». با استفاده از نمونه های DNA در مرکز ژنتیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شناسایی و تایید شد. پیکر پاک این شهدای عزیز به میهن اسلام بازگشت.


با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به ویژه شهدای جبهه مقاومت اسلامی، فرمانده قلب، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاد و نام، خاطرات، تلاش ها و حماسه های تاریخ این شهدای گرانقدر مناسک انجام می شود. وداع، تشییع و تدفین پیکرهای مطهر شهدا به شرح زیر اعلام می شود:


1. مراسم طواف و زیارت اجساد مطهر شهدای حضرت ثمین الحجج علی بن موسی الرضا (ع) در حرم ملکوتی مشهد مقدس در روز دوشنبه 19 مرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشا.


2. آئین استقبال از پیکر مطهر 5 شهید مدافع حرم در مسجد اعظم شهر بابل روز سه شنبه 20 مرداد در ساعت ساعت 23:00


3. مراسم وداع و خاکسپاری با حضور پرشور شهروندان قدرشناس و شهیدپرور تهرانی در روز پنجشنبه 21 مردادماه به ساعت ساعت 18:00 میدان امام حسین (ع).


4- آیین وداع با پیکرهای مطهر شهدای استان مازندران (شهیدان محمد امین کریمیان و مصطفی تاش موسی) روز جمعه 22 مرداد ساعت 22 در شهر ساری، بستان ولایت.


5. مراسم وداع، تشییع و تشییع پیکر پاک شهید استان فارس (سردار شهید عبدالله اسکندری) دوشنبه 26 مرداد ماه همزمان با عاشورای حسینی در حرم حضرت احمد بن موسی (ع). در شیراز


از عموم مردم حسینی ایران بویژه هموطنان قدرشناس در تهران، مشهد، شیراز، بابل و ساری دعوت بعمل می آید با رعایت رهنمودهای بهداشتی با حضور پرشور در آئین های طواف، وداع، وداع و تدفین این عزیزان دعوت بعمل آید. شهدایی که عزت و اقتدار می آورند. وطن اسلام است، وفاداری خود را به آرمان های نهضت حسین سرخ و ادامه راه شهدای انقلاب اسلامی، پاسدار مقدس و مدافعان حرم به جهانیان به ویژه دشمنان انقلاب نشان می دهد. ، نظام و میهن اسلامی.


انتهای پست/