برنامه عالی برای بهبود سلامت شما – داستان آری


من یک کار اداری و یک دفتر گوشه دارم. از آنجا که “نشستن دود جدید است” ، شرکت من سه سال پیش برنامه سلامتی را آغاز کرد. اهداف اصلی عبارت بودند از: پیاده روی 5 دقیقه پس از یک ساعت کار پشت میز ، 10 هزار قدم در روز ، غذای سالم در غذاخوری و ایجاد مناطق کاری سبز در دفتر ، با میزهایی که افراد می توانند در آن بایستند یا حتی دوچرخه سواری کنند.

افزایش فعالیت بدنی در طول روز کاری تأثیر مثبت بر استرس منفی کار دارد و ریتم خواب را بهبود می بخشد. همه ما یک دستگاه پوشیدنی برای اندازه گیری فعالیت ، ضربان قلب و غیره دریافت کردیم.

در جستجوی برنامه ای که بتواند داده های من را ذخیره و تجزیه و تحلیل کند ، متوجه شدم که تنها برنامه ای وجود دارد که فعالیت بدنی ، روانشناسی ، عادات غذایی و خواب را پوشش می دهد. و این داکادو است. این برنامه دارای ویژگی ای به نام “مربی” است که اغلب از شما در مورد وضعیت روحی و عادات غذایی شما می پرسد (به عنوان مثال چند بار غذاهای کامل مصرف می کنید یا چند نوشیدنی الکلی مصرف می کنید). تمام داده های پوشیدنی و پاسخ هایی که به مربی می دهید منجر به نمره سلامت می شود.

من خودم را به چالش کشیدم تا نمره سلامتی خود را به طور مداوم بهبود دهم.

ویژگی دیگر این است که می توانید اهدافی را تعیین کنید (به عنوان مثال دوچرخه سواری یا پیاده روی برای مدت زمان مشخص) و می توانید با دیگران در چالش ها شرکت کنید. من تقریباً 3 سال است که از dacadoo استفاده می کنم و باعث می شود تناسب اندام را حفظ کنم. اگر می خواهید سلامت خود را بهبود بخشید ، این برنامه عالی است.

در نهایت ، و این بسیار مهم است ، حریم خصوصی داده های شما تضمین می شود.

Arie de Wit ، وکیل شرکت ، 54 ، هلند

برچسب ها: نمره سلامتی ، بهبود سلامت ، انگیزه ، هدف گذاری ، داستان موفقیتدیدگاهتان را بنویسید