بدهی های خارجی دریافتی صرف پروژه های معلق می شود


بدهی های خارجی دریافتی صرف پروژه های معلق می شود

نایب رئیس مجلس گفت: برنامه هفتم در حال اجراست و دولت و مجلس فعال هستند و این دولت برخلاف دولت قبل که اعتقادی به نوشتن برنامه نداشت و حاضر به نهایی شدن و ارائه برنامه نشد، می پذیرد. طرح و باید برنامه ای بنویسیم که بعدا بتوانیم روی آن کار کنیم.


به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور صبح امروز (پنجشنبه) در پانزدهمین اجلاس مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین گفت: و شرایط را به گونه ای دیگر تغییر دادند.


وی گفت: ما اکنون در یک جنگ ترکیبی کامل هستیم.


حسینی با اشاره به اینکه اکنون که رئیس جمهور مصمم به تغییر و بازآفرینی است، باید کار را شروع کند، سند تحول در 37 ویرایش نوشته شده و آقای رئیسی گفت که می توان آن را تکمیل کرد و این امر با نظر کارشناسی انجام شد.


وی گفت: تحرکاتی که در دیپلماسی ما در حال انجام است و این تحرکات در زمانی رخ می دهد که همه این تحرکات بسته شده بود و اکنون همه آنها از سر گرفته می شود و تاثیر اقتصادی دارد نه فقط سیاسی. . پروژه هایی که به تعویق افتاده ممکن است هزینه شود و برخی پروژه ها در 8 سال گذشته سنگ تمام گذاشته اند، اما در سال اول دولت تاکنون 26 سفر استانی داشته و تا شهریور یک سفر به کل ایران خواهد داشت. .


حسینی با اشاره به اینکه در این جنگ تمام عیار باید دشمن را به چالش بکشیم، گفت: کار برنامه هفتم در حال انجام است و دولت و مجلس فعال هستند و سند تحول می تواند زمینه ساز آن باشد و باید برنامه ای بنویسید که بعداً اجرا خواهیم کرد.


نایب رئیس مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش تنها 10 درصدی حقوق کارمندان، گفت: دولتی که در مرداد 1400 روی کار آمد و هنوز وزرای سابق داشت، دید که می خواهیم تا آخر حقوق بدهیم. ماه اوت.” شد و در آن صورت چاپ پول بدون پشتوانه می تواند کار را انجام دهد و برود، اما باید قدرت دولت را هم دید.رئیس جمهور بر بهبود اراده تاکید می کند.انتهای پیام/