بخش فکری HPP اهمیت مدیریت بیماری‌های غیرواگیر را برای بهبود COVID-19 برجسته می‌کند


امروز، The Health Policy Partnership (HPP) یک مقاله فکری مستقل با تمرکز بر نیاز به اولویت بندی بیماری های غیر واگیر (NCD) در برنامه های بهبود COVID-19 منتشر کرده است.

بیماری‌های غیرواگیر مانند بیماری‌های قلبی عروقی، سرطان، بیماری‌های تنفسی و بیماری‌های روانی، عامل اصلی مرگ و میر و ناتوانی در سراسر جهان هستند. آنها همچنین ارتباط نزدیکی با پیامدهای بدتر COVID-19 دارند. قطعه فکر، بیرون از خاکستر: چرا اولویت دادن به بیماری‌های غیرواگیر برای بهبودی پس از کووید-19 مهم استبررسی می‌کند که آیا دولت‌های اروپایی به بیماری‌های غیرواگیر توجه کافی می‌کنند یا خیر. این شامل تجزیه و تحلیل برنامه‌های بهبودی در فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و بریتانیا است و مثال‌ها و توصیه‌هایی را برای سیاست‌گذاران ارائه می‌کند تا با بیماری‌های غیرواگیر به منظور تقویت سیستم‌های بهداشتی در پی همه‌گیری مقابله کنند.

از آنجایی که رهبران جهانی با چالش‌های مرتبط با نوع Omicron COVID-19 مواجه هستند، کنترل شیوع ویروس باید در کنار اقدامات بهبودی انجام شود. مقاله فکری HPP تأکید می‌کند که برای مقابله با هر دو این چالش‌ها، لازم است در وهله اول به علل ریشه‌ای که جمعیت و سیستم‌های بهداشتی ما را آسیب‌پذیر کرده‌اند، پرداخته شود.

دانلود قطعه فکر

ادامه مطلب را در صفحه پروژه بخوانید.

این دومین مورد از مجموعه ای از اندیشه های مستقل از HPP است. خواندن متعادل کردن خطرات: تطبیق مراقبت های بهداشتی و اجتماعی در پی کووید-19، اولین مورد از این سری، اینجا.

رژیم لاغری سریع