بخاری استخر: زمان بهتری برای سبز شدن و سلامتی بیشتر است

با انتخاب یک بخاری استخر کم مصرف، یک استخر هوشمند باشید. ما انواع هشدارهای گرمایش جهانی را شنیده ایم و در واقع اثرات مرگبار تغییر الگوهای آب و هوا را در سراسر جهان دیده ایم. در واقع، هیچ زمانی بهتر از اکنون برای سبز شدن و سالم بودن وجود ندارد!

هر کاری که برای جذاب‌تر کردن خانه و ارزش افزوده به ملک خود انجام می‌دهید، همیشه کارهای کوچکی را که می‌توانید برای سبزتر کردن محیط انجام دهید، در نظر بگیرید. شما می توانید در پروژه های ساختمانی، تزئینات و نصب لوازم خانگی خود، راه ها و وسایل سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید.

  • هنگام راه اندازی استخر خود، جایگزین های سبزتری مانند خرید پاک کننده های همه کاره را انتخاب کنید که می تواند کار تمیز کردن استخر شما را آسان کند و به شما امکان می دهد مصرف انرژی خود را نیز محدود کنید.
  • با انتخاب برندها و موادی که تاثیر کمتری بر محیط زیست دارند، یک خریدار هوشمند باشید.
  • بهتر است محصولات قابل استفاده مجدد را انتخاب، خریداری و استفاده کنید تا محصولات یکبار مصرف.
  • برای پاک کننده ها، آن ها را در محلول غلیظ خریداری کنید. آنها کثیفی، گرد و غبار و لکه ها را به سرعت تمیز و پاک می کنند، بنابراین در نهایت انرژی کمتر و مواد شوینده کمتری مصرف می کنید.
  • قبل از اینکه جاروبرقی را روشن کنید، به هم ریختگی را پاک کنید تا انرژی کمتری مصرف کنید.

اگر قصد ساخت خانه یا استخر را دارید، بسیار بهتر است که یک ارزیابی انرژی از خانه انجام دهید. این مرحله مهمی است که باید انجام دهید. برای اطمینان از دریافت یک ممیزی دقیق انرژی برای خانه خود، می توانید با یک متخصص تماس بگیرید که ارزیابی و ارزیابی لازم را انجام می دهد و می داند که خانه، امکانات و امکانات شما چقدر انرژی مصرف می کند. در مورد اقداماتی که می توانید برای کارآمدتر کردن انرژی خانه خود انجام دهید، مشاوره و راهنمایی های خوبی دریافت کنید، که منجر به صرفه جویی قابل توجهی از پولی که به سختی به دست آورده اید، می شود.

بخاری های استخر کم مصرف نیز مورد تقاضای صاحبان استراحتگاه های اسپا و تندرستی است که خدماتی را به کسانی که مایل به گذراندن استراحتگاه های مدیتیشن شامل یوگا و پیلاتس آرامش بخش هستند، ارائه می دهند. امروزه افراد بیشتری به تعطیلات آخر هفته الهام بخش، متحول کننده و آرامش بخش می روند تا از استرس و سم زدایی بدن خود استفاده کنند. این فعالیت‌های جوان‌سازی معمولاً در استودیوهای ساخته شده در مناطقی انجام می‌شوند که مناظر روستایی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهند. برای استراحت کامل آخر هفته، بسته های سلامتی شامل ماساژ درمانی پس از غوطه ور شدن در آب گرم استخر است. علاوه بر این، غذاهای گیاهی تهیه شده از محصولات ارگانیک و منطقه ای با استاندارد بالایی ارائه و تهیه می شود.

امروزه می توانید به راحتی یک استراحتگاه آبگرم و سلامتی را پیدا کنید که مجهز به مدرن ترین امکانات از جمله استخر روباز و اسپا با بخاری کارآمد استخر باشد. حمام آبگرم خواص درمانی دارد. خیساندن بدن در آب گرم می تواند درد بدن را تسکین دهد و روشی موثر برای حذف سموم از بدن است. با گذشت سالها، تجربه آبگرم بسیار تغییر کرده است و تبدیل به یک فعالیت آخر هفته شده است که نه تنها زنان بلکه تقریباً همه افراد بدون توجه به جنسیت، سن و طبقه اجتماعی از آن لذت می برند. هتل‌ها و استراحتگاه‌های آبگرم درجه یک که به زیبایی طراحی شده‌اند، مجموعه‌ای باورنکردنی از درمان‌ها و سایر امکانات تجملی را ارائه می‌دهند که بسیار مقرون به صرفه هستند.

رژیم لاغری سریع