با پنی خوک ، جذاب ترین طلسم جدید آتش نشان نیویورک آشنا شوید.


این طلسم آتش نشان به اندازه خوکی که نوبت می گیرد خوشحال است!

Cursed Dalmatians، Engine Co. در پارک شیب. اعضای 239 نفر با افزودن خوک خوشمزه 9 پوندی چای چای سه ماهه پنی خوک 3 ماهه خوشحال می شوند.

دارن هریس ، آتش نشان FDNY ، بیکن را در ماه ژوئن به خانه آورد تا از پسرش و دخترش ، رهگذران و امدادگران دیگر لذت ببرد.

“مردم عاشق سکه ها هستند. هریس به The Post گفت: “همکاران آن را دوست دارند زیرا چیزی در اطراف آتش نشانان متفاوت است.” “ما آشپزی می کنیم ، نظافت می کنیم ، برادری داریم ، اما اکنون با خوک ها قطعاً منحصر به فرد است. یک عنصر دیگر اضافه کنید. مثل داشتن یک عضو جدید است. ”

هیچ کس وجود پنی را به تأخیر نیافت.

پنی ، که دوست دارد داماد و بازی کند ، ژامبون شوخ طبعی است.
پنی ، که دوست دارد داماد و بازی کند ، ژامبون شوخ طبعی است.
جی سی رایس در نیویورک پست

“همه فکر می کردند سرگرم کننده است. هریس گفت: “ما فکر کردیم” این خیلی خوب است. “

هریس ، 35 ساله ، یک خوک خوک را از مزرعه ای در ویرجینیا پذیرفت ، تا حدودی به این دلیل که دختر 5 ساله اش آسپن از سگ می ترسد. خانواده در زمینی به مساحت دو هکتار زندگی می کنند و هریس دو روز در هفته دو روز در هفته در آتش نشانی خیابان 4 با او یک ضربه خوک به همراه خود دارد.

پنی ، که دوست دارد داماد و بازی کند ، ژامبون شوخ طبعی است. رهگذران و بچه هایی که مخصوصاً دوست دارند ژست بگیرند ، نوازش کنند و غذای مورد علاقه او ، Cheerios را تغذیه کنند ، در بهشت ​​خوک هستند.

آتش نشان دارن هریس ، همسرش لاتیشا ، پسرش کایمن ، دختران آسپن و پنی خوک.
دارن هریس ، آتش نشان FDNY ، بیکن را در ماه ژوئن برای خوشحالی پسر و دخترش به خانه آورد.
جی سی رایس در نیویورک پست

“خوک ها اجتماعی هستند. او به شما اجازه می دهد نوازش کنید و بوی شما را حس کند. او عاشق دوربین است. ” هریس خندید. “وقتی او را به سر کار آوردم ، دو نفر که از ایستگاه آتش نشانی عبور می کردند برای یک حرکت دوبار توقف کردند و گفتند:” این سگ نیست! ” چند نفر کنار می آیند و می گویند “دالمتیا کجاست؟” و ما می گوییم این طلسم جدید ما است. “

و موتور 239 خوک نیست.

پنی آموزش دیده است و همکارانش ایستگاه را تمیز نگه می دارند ، هریس می بالد. “یکی از تمیزترین خانه های تاریخ. ما فقط دوست داریم به جامعه خدمت کنیم. “

رهگذران و بچه ها عاشق عکس گرفتن با پنی و تغذیه میان وعده مورد علاقه اش ، Cheerios هستند.
رهگذران و بچه ها عاشق عکس گرفتن با پنی و تغذیه میان وعده مورد علاقه اش ، Cheerios هستند.
گابریل هولترمن

انتظار می رود در حین کار با 15 کیلوگرم گوشت خوک تا 15 سال زندگی کند ، خوکچه های خوب مکان خود را می دانند. گاو در ساعت خانه یا در آشپزخانه است. اما هرگز در قفس.

“وقتی صدای زنگ به صدا در می آید – ما تلفن را بر می داریم – او می بیند که پنی نگاه می کند و همه ما فرار می کنیم ، او می داند … .او ماند. او می داند که ما برمی گردیم. “هریس توضیح داد. “در آتش نشانی ، سگ خوب روی تخت می خوابد. تمام شب با او تماس می گیریم ، او سرش را بالا می آورد ، می اندازد پایین و دوباره می خوابد. ”

کیمن هریس در حیاط خود در اسپارو بوش نیویورک به پنی غذا می دهد.
کیمن هریس در حیاط خود در اسپارو بوش نیویورک به پنی غذا می داد.
جی سی رایس در نیویورک پست

در طول 90 دقیقه رانندگی بین اورنج کانتی و پارک اسلوپ ، پنی در یک صندلی مخصوص در صندلی عقب جیپ رانگلر هریس 2019 سوار می شود.

او گفت: “او رانندگی خوبی دارد.”

هریس که در شرق فلاتبوش بزرگ شده بود میل شدیدی به کمک به مردم داشت. او همچنین 4 سال را با FDNY EMT در بروکلین گذراند ، 8 سال گذشته به عنوان آتش نشان در موتور 239.

هریس دومین موز پنی را در آتش نشانی بازی می کند. در آنجا ، آسپن و پسرش کایمان ، 6 ساله ، گهگاه با او چت می کنند و می پرسند: “پنی کجاست؟” گوشت خوک کوچک که اولین بار به عنوان محل اقامتگاه آتش نشانی توسط The Brooklyn Paper گزارش شد ، بیش از 1300 دنبال کننده اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دارد.

هریس گفت ، از زمان ورود پنی فقط یک قانون جدید وجود داشته است.

هریس ، 35 ساله ، یک بچه خوک را از مزرعه ای در ویرجینیا پذیرفت.
هریس ، 35 ساله ، یک بچه خوک را از مزرعه ای در ویرجینیا پذیرفت.
جی سی رایس در نیویورک پست

“گوشت خوک را متوقف کنید!” او گفت برخی از مردان قبلاً خوردن گوشت خوک را به دلایل مذهبی متوقف کرده اند و اکنون آنها 100 are هستند. “

با تمام مشکلات جهان و نزدیک شدن بیستمین سالگرد رسمی 11 سپتامبر ، بچه فلتبوش “غرق در شادی” است که پنی در حال آوردن مقداری آفتاب به سیب بزرگ است.

“نیویورک قطعاً دشوار است. این شهر به دلیل سخت بودن شهرت دارد. جامعه را گرد هم آورد. ما 24 ساعت شبانه روز در ایستگاه آتش نشانی هستیم… این به ایجاد ارتباط با جامعه کمک می کند. “هریس گفت. “پنی کمی روشنایی را ارائه می دهد. این هفته زنی گفت که واقعاً روزهای سختی را در کنار ایستگاه آتش نشانی سپری کرده است و دیدن خوک در شهر قطعا لبخند بر لب دارد. “دیدگاهتان را بنویسید