با مشارکت بانک سپه، بنیاد برکت و هشت بانک بزرگترین قرارداد اشتغالزایی کشور امضا شد.


با مشارکت بانک سپه، بنیاد برکت و هشت بانک بزرگترین قرارداد اشتغالزایی کشور امضا شد.

بزرگترین قرارداد اشتغالزایی کشور به ارزش 400 هزار میلیارد ریال بین بنیاد فرمان امام (ره) برکت، بانک سپه و 8 بانک فعال دیگر امضا شد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، صبح امروز 20 مرداد ماه 1401 مراسم امضای تفاهم نامه 400 هزار میلیارد ریالی برای ایجاد اشتغال در کشور با حضور احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دکتر دکتر . امور مالی، دکتر. عارف نوروزی، مدیر عامل فرمان امام (ره)، دکتر دکتر محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت آیت الله ابراهیمی، مدیرعامل بانک سپه و مدیران ارشد سایر بانک های فعال در کشور. در سالن همایش های ستاد فرمان امام (ره) برگزار شد.
دکتر وزیر اقتصاد و دارایی احسان خاندوزی در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: این تفاهم نامه که با همکاری بانک های فعال و بنیاد برکت اجرا می شود، به منظور ریل گذاری و به حرکت درآوردن سیستم های تامین مالی تولید و بنگاه های کوچک و زودبازده در کشور است. کشور گفت: 400 هزار میلیارد ریال اشتغالزایی در ستاد فرمان امام (ره) یکی از اقدامات بی نظیر در سال های اخیر است.
وی بابیان اینکه این تفاهم نامه بر اساس تبصره های 16 و 18 قانون بودجه سال 1401 منعقد شده است، گفت: بر اساس این تفاهم نامه باید زمینه اشتغال پایدار و همچنین نظارت مستمر، نظارت مستمر و حمایت از کارآفرینان فراهم شود. ، توصیه به گیرندگان اعتراض و پیشگیری از این فرصت به تعویق خواهد افتاد.
دکتر. خاندوزی ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شده، با توجه به توانمندی های بنیاد برکت، فرصت ادغام اطلس محرومیت زدایی در عرصه ملی و ایجاد هم افزایی با توان نهادهای فعال و اشتغال زا فراهم می شود. مهمترین اولویت های وزارت اقتصاد و دارایی
وی افزود: برنامه ما این است که با اشتغال زایی در طرح های پیشران و عدم پرداختن به فعالیت های غیرمولد با بهره گیری از تخصص کارشناسان، از توان و پایایی شبکه بانکی کشور برای افزایش تولید در کشور و ارائه تجهیزات خرد به فقرا استفاده کنیم. بنیاد برکت. مروج
مدیرعامل فرمان امام (ره) دکتر نوروزی درباره این تفاهم نامه نیز گفت: این آگاهی دهی در بیش از 400 شهر طی دو سال اجرایی می شود و ستاد اجرایی فرمان امام حدود 400 هزار شغل (ره) ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه انعقاد بزرگترین تفاهم نامه اشتغالزایی کشور بین دستگاه اجرایی فرمان امام (ره) و هشت بانک تا پایان سال حدود 400 هزار شغل ایجاد می کند که در راستای اهداف دولت است. برنامه ها
ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت تفاهم نامه اخیر را بزرگترین تفاهم نامه بانک در زمینه اشتغال زایی عنوان کرد و گفت: این تفاهم نامه مربوط به تبصره های 16 و 18 قانون بودجه 1401 است که هدف آن ایجاد اشتغال پایدار برای افراد محروم در همه کشورها است. . در کشور و بر این اساس برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق اهداف دولت خدمتگزار به امضا رسید.


انتهای پیام/