با خاموش شدن حمله ، یانکی ها دو بار مستقیم با A متحمل شکست شدند.


اوکلند ، کالیفرنیا – یانکی ها در حال حاضر در مرحله شکست هستند.

بعد از یک برد 13 بازی برنده ، یانکی ها دومین شکست متوالی خود را به ثبت رساندند چرا که چاد گرین اجازه داد دو بازی متوالی را با تونی کمپ در انتهای هشتم پشت سر بگذارد و روز یکشنبه 3-1 مقابل A شکست خورد.

این شکست باعث شد یانکی ها 6 بازی را پشت سر بگذارند و در پی قهرمانی خود در شرق آلمان قرار بگیرند ، پس از آنکه تامپا بی 7 پیاپی شکست خورد.

در حالی که گرین مسئولیت خود را بر عهده گرفت ، ترکیب یانکیز دوباره در ضربات هفتم در مقابل A ها شکست خورد.

جردن مونتگومری اجازه نداد در 6 نوبت اجرا شود ، اما جاناتان روسیگا اجازه داد تا در دفعات هفتم قبل از ورود سبزها به پایگاه دزدیده شده برسد.

گرین دو بازیگر اول را که با آن روبرو شد ، فرستاد ، برت گاردنر یک پرواز طولانی را به مرکز دنبال کرد تا جد لوری و مت چاپمن را لمس کنند.

مارک کانها سپس جوئی گالو را از سمت چپ برای یک دابل قرار داد و سپس گالو در حال تلاش با توپ مبارزه کرد.

جانکارلو استانتون
جانکارلو استانتون
AP

و کمپ ، که ضربه چنگ پیندر را به ثمر رساند و 7 ضربه به ثمر رساند ، برای یانکی ها گلزنی کرد و در اولین زمین خود از زمین سبز ، یک ضربه خانگی را به سمت راست زد.

بعد از تنها دو دوش در شکست شنبه ، یانکی ها در بازی نهم موفق به گلزنی نشدند ، اولین دور متوالی آنها از 22 تا 23 ژوئیه.

آنها همچنین 10 برد متوالی داشتند تا این سری 4 بازی را جدا کنند.

این حمله شروع امیدوارکننده ای در برابر پل بلکبرن راست دست داشت ، در حالی که دی جی لماحیو در دور چهارم قدم زد و جانکارلو استانتون یک تک تیز را به چپ زد.

با این حال ، پیراهن هارون در مرکز قرار داشت و گالو با یک بازی دو نفره زمین خورد.

مونتگومری فقط به پنج زمین نیاز داشت تا از قسمت اول عبور کند و در دور دوم در اطراف تک آهنگ قرار گرفت. بعد از اینکه جاش هریسون دو اوت در انتهای سوم اینین زد ، استارلینگ مارته از حصار راست توپ را وارد دروازه کرد و جرسی توپ را گرفت و اینینگ را پایان داد.

گالو نفر چهارم را با ضربه ای به سمت راست هدایت کرد ، اما لوک وویت در دومین بعدازظهر دو جانبه یانکی ها فرود آمد.

A پایه را از 4 تا 1 بارگذاری کرد.

یان گومز و لوری پس از اینکه گاردنر درخشش مت اولسون را در مسیر هشدار دهنده در سمت چپ وسط گرفت ، تک آهنگ را ضبط کردند. چپمن با یک هلی کوپتر سوم شد و گیو اورشلا هنگام تلاش برای بازی دو نفره آن را به زمین انداخت.

کانها ضربه کوتاهی به زمین زد و یانکی ها ابتدا با یک بازی دو نفره به پایان رسیدند تا تهدید را بدون گل به پایان برسانند ، اما بازیکنان A این دعوت را به چالش کشیدند و بازی دوباره نشان داد که کانها در دور اول با تساوی لماحیو برنده شد.

این کامبک به گومز اجازه گلزنی داد و یانکی ها را بدون گل در حفره 1-0 قرار داد.

مونتگومری به پیندر اجازه داد تا دور بازی را به پایان برساند و در پنجم یک جفت تک نفره ارائه داد.

جردن مونتگومری در پنجمین دور بازی یکشنبه انتخاب شد.
جردن مونتگومری در پنجمین دور بازی یکشنبه انتخاب شد.
AP

بلکبرن دومین بازیکن مستقیم شروع کننده در اوکلند بود که پس از هفت فریم خاموش فرانکی مونتاس در روز شنبه ، با پرتاب پنج نوبت پاکسازی ، مانع حمله یانکی ها شد.

یوسمیرو پتیت با وجود اینکه بلکبرن تنها 72 زمین را به ثمر رساند ، ششم را آغاز کرد. پتی شش گل بدون گل به ثمر رساند.

چپ جیک دیکمن گری سانچز را پیش برد تا در راند هفتم پیش برود و سانچز از زمین ناهموار به پایه دوم حرکت کرد ، اما دیکمن گاردنر و گیو اورشلا را بو کرد.

آنتونی ریزو یک ضربه کوچک برای وید داشت و باید بازی را قبل از برخورد ریزو با زمین تمام می کرد تا چپمن بتواند پای خود را از دست بدهد وقتی گومز یک پنجره خطا را انداخت. سانچز آمد تا اولین حرکت یانکی ها را انجام دهد. مثل گل اول الف بدون گل بود.

ریزو به مکان دوم منتقل شد و اندرو ولاسکز دونده کوچک او را جایگزین کرد.

چپمن خط حمله لمهیو را شکست داد و توانست بازی را 1-1 مساوی کند.

پس از این که کمپ کم ضربه ای به لوائسیگا کرد تا ضربه پایینی را پشت سر بگذارد ، اورشلا روز دوم را با دو اشتباه اشتباه در خط دفاع ادامه داد.

Loaisiga برای سرقت به اولسون رفت ، اما برگشت تا گومز سوم شود.

دیدگاهتان را بنویسید