با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

لاستیک: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنری

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی متحرک است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، یک مادر شلوغ با هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش بود که چشم او را به اهمیت سلامتی باز کرد. جسیکا نه تنها بهترین اندام را داشت ، بلکه به دیگران نیز در انجام این کار کمک کرد.

جسیکا ، مادر مجرد روزول ، جورجیا ، می گوید: “من همیشه ورزش را دوست داشتم ، اما تولد هادسون سلامتی من را به سطح کاملاً جدیدی می رساند.” “مهم این بود که به فرزندم ، و بعداً دخترم ، یک سبک زندگی سالم بیاموزم.”

مادر بودن همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل تحصیلات شخصی ، چندین حامی مالی برتر و عدم پوشش بیش از 100،000 نفر در رسانه های اجتماعی است. “

تمرین شما چیست؟

“من عاشق انجام تمرینات دایره ای با وزنه هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، می خواستم قوی تر شوم. من می خواستم آنقدر قوی باشم که او را در آغوش بگیرم ، با او بازی کنم و وقتی بزرگ شد برایش قوی باشم. این تمرین با 10 دقیقه گرم کردن HIIT و سپس وزنه برداری 50 دقیقه ای انجام می شود که قسمت های خاصی از بدن را هدف قرار می دهد. من همچنین عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر “مشهور در اینستا” است. “

دیدگاهتان را بنویسید