با بررسی ما همراه باشید

اگر این اولین باری است که جستجوی Advancing With Us را انجام می دهید، واقعاً اطلاعات زیادی به دست نخواهید آورد جز اینکه شرکت نسبتاً جدید است، بنیانگذار آن فردی به نام آلن پاریسر است و دفتر مرکزی آن در هندرسون، نوادا است. با این حال، اگر کمی تحقیق کنید، به نظر می رسد که آنها یک شرکت بازاریابی چند سطحی هستند (اگرچه به دلایل عجیبی می گویند که نیستند) که در بخش سلامت و تندرستی بسیار رقابتی منشعب شده اند.

بنابراین چه محصولات بهداشتی و سلامتی را می فروشند؟

اگر بیشتر به مسائل بپردازیم، به نظر می رسد که Advancing With Us نزدیک یا یکی از شرکت های تابعه Melaleuca است. این یک شرکت سبز است که به مدت 25 سال محصولات سازگار با محیط زیست تولید می کند و اکثر محصولات آنها حاوی نوعی روغن ملالوکا هستند. این یک نوع روغن درخت چای بومی نیو ساوت ولز استرالیا است. محصولات شامل همه چیز از محصولات پاک کننده خانگی گرفته تا نوشیدنی های سالم و تنقلات است. خود محصولات همگی طبیعی هستند و فاقد آمونیاک، سفید کننده یا مواد دارویی هستند.

برای عضویت در شرکت باید محصولات را بفروشید و برای رسیدن به مقدار مورد نیاز باید 50 دلار محصول در ماه بفروشید. طرح جبران خسارت بر روی یک ماتریس 5×7 اجرا می شود. این بدان معنی است که شما باید شخصاً 5 نفر را در سطح اول خود اسپانسر کنید و 20٪ از هر سفارشی را که توسط downline فوری شما ارسال می شود، کسب کنید. سپس شما 5 نفر را اسپانسر می کنید و به همین ترتیب تا هفت سطح ادامه می دهید. همچنین یک خط مشی ارسال خودکار ماهانه وجود دارد که باید قبل از پیوستن آن را در نظر بگیرید.

به نظر می رسد که محصولات مرتبط با اصطلاح “سبز” قطعاً در حال حاضر در حال ترند هستند، بنابراین هرگز زمان بهتری برای شروع فروش آنها وجود نخواهد داشت. قطعا تقاضا برای چنین محصولاتی وجود دارد. اگرچه Advancing With Us یک شرکت نسبتاً جدید است، اما Melaleuca از سال 1985 وجود داشته است، بنابراین دارای اعتبار قوی است. طرح غرامت طرحی است که پرداخت خوبی را ارائه می دهد که می تواند شما را نسبتاً سریع به حالت سیاه بازگرداند.

به نظر می رسد که این فرصت MLM تمام جعبه های مناسب را علامت گذاری می کند. با این حال، مانند هر فرصت تجاری، مطمئن شوید که قبل از جدا شدن از پول نقدی که به سختی به دست آورده اید، تکالیف خود را به طور کامل انجام دهید. باید به خاطر داشته باشید که بازاریابی چند سطحی آسان نیست و 97 درصد از مردم در آن شکست می خورند. با این حال، بخش سلامت و تندرستی جایگاه خوبی برای ورود به آن است، و بهتر است بدانید که اکثر میلیونرهای بازاریابی چند سطحی (که تعداد زیادی از آنها وجود دارند) ثروت خود را در این جایگاه خاص به دست آورده اند.

بنابراین این سوال پیش می آید که آیا می توانید از فرصت Advance With Us کسب درآمد کنید؟ پاسخ این است که اگر آماده اداره کردن کسب و کارتان هستید، درباره محصولاتتان اطلاعات کسب می کنید و خود را به عنوان یک رهبر قرار می دهید، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید از این فرصت درآمد کسب کنید.

رژیم لاغری سریع