با براد هند جدیدی ملاقات کرد به این امید که بتواند برای یک حرکت کششی وارد “شیار” شود.


واشنگتن – آخرین تصمیم برد هند زمستان گذشته امضای قرارداد با ملی پوشان یا متس بود.

پس از دریافت معافیت از سرخپوستان به عنوان بخشی از اقدامات کاهش هزینه ، نجات دهندگان Southpaw در نهایت یک بازیکن رایگان دریافت کردند و در نهایت یک قرارداد یک ساله با ملی پوشان به ارزش 10.5 میلیون دلار پذیرفت. اما روز جمعه او با پیراهن تیمی که به او حسادت می کرد در پارک ملی تمرین کرد.

ثورن روز پنجشنبه پس از استخدام توسط Blue Jays ، که در مهلت تجاری از Nationals امضا کرد ، خواستار خروج از متس شد. این دست در خارج از گاو نر موجود بود ، جایی که او و متس امیدوار بودند یک ازدواج موفق یک ماهه باشند. اگر متس واجد شرایط باشد که پس از 31 آگوست به لیست اضافه شود واجد شرایط نخواهد بود.

در واقع هند در این فصل برای دومین بار با تیم دیگری به پارک ملی بازمی گشت. او در 18 آگوست برای بلو جی به میدان رفت.

تورن قبل از پیروزی متس بر تیم ملی با نتیجه 6-2 ، 10 نوبت گفت: “این واقعا یک ماه دیوانه وار بود ، اما خوشحالم که در اینجا هستم تا بتوانم در هر کاری که می توانم کمک کنم.”

براد دست
براد دست
گتی ایماژ

دستی که به پیروزی متس نرسیده است به متس دومین چپ دست می دهد ، تجملی که این فصل به ندرت از آن برخوردارند. گزینه اصلی تیم ، آرون لوپ ، با ERA 1.18 وارد بازی شد.

فصل دست چندان مثر نبوده است. او در 11 بازی برای Blue Jays ، 7.27 ERA ارسال کرد. با ملی پوشان ، وی 41 بازی انجام داد و 3.59 ERA داشت.

Hand با اشاره به فصل خود گفت: “بدیهی است که خوب نبود.” من بعد از یک احساس خوب بیرون رفتن بد یا بدی داشتم ، اما در واقع در چند روز گذشته توانستم در فلوریدا کار کنم ، بنابراین من توانستم از تپه خارج شوم. “چند روز گذشته. از نظر سلامتی ، همه چیز خوب است و من احساس خوبی دارم. من فقط نمی توانم وارد شیار شوم و اجازه دهم کارها پیش بروند.”

بیشتر مشکل دست پرتاب کردن سینکرها با .512 درصد ضعیف شدن از جنگنده های مخالف بود.

مربی لوئیس روخاس گفت: “من فکر می کنم او ارزش زیادی برای اینجا به ارمغان آورده است.” “این پسر در طول این سالها یکی از بهترین بازیکنان بیس بال بوده است و برای ما لوکس است که او اینجا است و می تواند در بازی نهم و دیگر بازیها به میدان برود و می تواند سلاح دیگری به عنوان یک جوان جنوبی مانند لوپی باشد.” بوده است

“ما از مبارزه اخیر آگاه هستیم. من فکر می کنم ترکیبی است و فکر می کنم برخی در جان اشتباه کردند. احتمالاً این زمینی است که او دوست دارد در منطقه بازی کند و روی بشقاب گذاشته که خمیر می تواند بهتر در برابر او بچرخد. “

هند 31 ساله بهترین فصل خود را با پادرس و سرخپوستان سپری کرد ، در نتیجه او سه بازی All-Star در فصل 19-2017 انجام داد. هند گفت که او مشتاقانه منتظر دیدار مجدد با هم تیمی های خود در کلیولند فرانسیسکو لیندور و کارلوس کاراسکو برای فصل 20-2018 است.

Hand در متس که پنج بازی پشت Braves در NL East شروع کرد ، چه می بیند؟

هند می گوید: “من فکر می کنم آنها در ابتدا آسیب های زیادی دیدند.” اما من بی صبرانه منتظر پیوستن به باشگاه توپ هستم و می بینم که همه چیز چگونه پیش می رود. “

دیدگاهتان را بنویسید