باید جلوی تغییر سبک زندگی به سبک غربی را بگیریم/ قضات ما بوی پیامبر می دهند و جای امیرالمؤمنین می نشینند.


باید جلوی تغییر سبک زندگی به سبک غربی را بگیریم/ قضات ما بوی پیامبر می دهند و جای امیرالمؤمنین می نشینند.

خطیب جمعه تهران گفت: سبک زندگی خیلی مهم است، چیزی مثل حجاب خیلی مهم است که برای آن زندگی داده می شود. در 14 خرداد حضرت آقا بر جلوگیری از تغییر سبک زندگی غربی تاکید کردند. مردم ما هرگز خود را در مسیر غربی ها و شیاطین قرار نمی دهند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام کاظم صدیقی در نماز جمعه این هفته تهران گفت: شیطان پرستی گناه است، شایعه گناه شیطان است. پای شبکه های مجازی و ماهواره ای نشسته اند. به تعبیر امام جعفر صادق کسانی که پای روباه پیر و عربستان می نشینند گناه دارند.


خطیب نماز جمعه این هفته گفت: اگر راوی از خدا بگوید که چیزی یاد گرفته ام اما اگر غیر از این بگوید، مردی که دیده شیطان را پرستیده است.


وی تاکید کرد: سبک زندگی بسیار مهم است، چیزی مانند حجاب بسیار مهم است که برای آن زندگی داده می شود. در 14 خرداد حضرت آقا بر جلوگیری از تغییر سبک زندگی غربی تاکید کردند. مردم ما هرگز خود را در مسیر غربی ها و شیاطین قرار نمی دهند.


صدیقی گفت: خداپرستی مایه بصیرت است. کسانی که در دام شیطان می افتند، در راه شیطان دوست را دشمن می دانند، بنده را دشمن می دانند.


وی افزود: همیشه با خدا باشید و او را دوست داشته باشید و مراقب باشید که او را ناراحت نکنید.


خطیب جمعه تهران گفت: در یوم الله هفته قوه قضائیه هستیم و مراسم این هفته درگذشت شهید دکتر بهشتی معمار قوه قضائیه و 72 شهید خدوم مردم است.


وی ادامه داد: آیت الله بهشتی نه تنها در مظلومیت زندگی کرد و به شهادت رسید، بلکه یک جنبه مظلومیت ایشان این بود که شناخته نشد و همچنان مظلوم بود. ایشان در نبود ما در ابعاد مختلف ما را نوازش و راهنمایی می کردند و قبل از انقلاب از ایشان کمک های مادی و معنوی می گرفتیم. او در راه عشق خداست


وی خاطرنشان کرد: آیت الله بیچستی برای خدا کار می کرد و از ملامت نمی ترسید، آزاده و موحد بود و دلش برای رضای خدا شکست.


صدیکی افزود: آیت الله بهشتی توان رهبری جهانی داشت و البته قبل از اینکه این قهرمان را از ما بگیرند، ما را از این قهرمان محروم کردند، او را کشتند و شخصیتش را منزوی کردند. آقای بهشتی توسط مجلس خبرگان، شورای انقلاب و قوه قضائیه منزوی شد. اما همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند کار شهید سردار سلیمانی از سردار سلیمانی بزرگتر است. شهید بهشتی هم همینطور بود و خونش باعث تطهیر انقلاب شد.


امام جمعه موقت تهران افزود: خداوند متعال قانون را برای حفظ قانون فرستاده است و قوه قضائیه نباید قانون را پایین بیاورد.


وی ادامه داد: اولین قدم در دستگاه قضایی ایجاد فضای امنیتی است. همه رؤسای قوه قضائیه به عنوان نایب امام زمان (عج) انتخاب شدند و به رسالت خود عمل کردند و دو انتخاب آخر با روسای سابق قوه قضائیه تفاوت دارند که از درون قوه قضائیه بودند و از اشراف و اطلاعات کافی برخوردار بودند.


سیدیکی افزود: نورانی رئیس فعلی قوه قضائیه را 50 سال است که می شناسم.


خطیب این هفته تهران گفت: قضات ما بوی پیامبر می دهند و جای امیرالمومنین را گرفته اند.


وی افزود: در پایان حادثه دلخراش زلزله افغانستان تسلیت می گویم هلال احمر ما آنجاست. همه همسایه ها و مسلمانان کمک می کنند.


در حال اتمام پست ها…