بایدن باید به زیرساخت های متوسط ​​برنده شود نه فاجعه 3.5 تریلیون دلار


آیا دموکرات های واشنگتن یا به عبارت دقیق تر دموکرات های مجلس نمایندگان کاملاً دیوانه هستند؟

پس از یک ماه غم انگیز بد برای مرد در دفتر بیضی ، رهبر بیضی ، آنها باید کشتی را تعمیر کنند و به آمریکایی ها نشان دهند که می توانند کار را به پایان برسانند.

به جای عملگرا بودن و تلاش برای پیروزی ، دموکرات های مجلس نمایندگان در حال تلاش برای افزایش اندازه لایحه بودجه بروبدیناگیان و ایجاد تنش های خود مخرب با اعضای کادرهای خود هستند.

همانطور که Punchbowl News چهارشنبه گزارش داد ، “دموکرات های مجلس نمایندگان سه شنبه شب پیشنهاد جدیدی ارائه دادند که دموکرات های سنا و مقامات کاخ سفید شخصاً آن را بررسی می کنند. به به به اکنون دموکرات های مجلس نمایندگان ، دموکرات های سنا و کاخ سفید در طرف دیگر قرار دارند. “

دموکرات های سنا در اینجا از لحاظ مالی هوشیار نیستند. آنها لیست دلخواه خود را دارند. پانچ بول گفت: “برنی سندرز یک است. به به و با حمایت چاک شومر ، رهبر اقلیت ، همکارانش در مجلس سنا می خواهند پوشش دندان ، بینایی و شنوایی را به Medicare اضافه کنند ، یک پیشنهاد بسیار گران قیمت. “

همه اینها زمانی اتفاق می افتد که رئیس جمهور جو بایدن در آستانه قرار گرفتن است. از فجایع افغانستان گرفته تا تأثیرات هشداردهنده دگرگونی دلتا ، تا طوفان ماه آگوست ، تا افزایش تورم ، او از بی کفایتی خود غرق شده بود و از بدبختی خود غرق شده بود.

راه بازگشت به تعادل سیاسی این است که او پنجه را نگه دارد و به نظر می رسد کشتی های کشور را عاقلانه هدایت می کند. اگر او و طرفش در حال دعوا باشند تا مست ترین ملوان را تعیین کند که چک های حقوق خود را منفجر کند ، او نمی تواند این کار را انجام دهد.

در اینجا ، بازیکنان مختلف برنامه های متفاوتی دارند ، اما آنها به دنبال بزرگترین گسترش دولت از دهه 1960 هستند ، زمانی که آنها قدرت ندارند برای گردهمایی جمع شوند.

پس از اینکه لیندون جانسون در سال 1964 با 22.6 امتیاز به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد ، از برنامه انجمن بزرگ دفاع و امضا کرد. بایدن معاون رئیس جمهور سابق در نوامبر سال گذشته با 4.4 امتیاز برنده شد. هم دموکرات های وی 68 کرسی در سنا را به دست آوردند. امروز سنا به معنای واقعی کلمه 50-50 است. در سال 1965 ، دموکرات های مجلس اکثریت 155 کرسی را به دست آوردند. در حال حاضر اکثریت دموکرات ها هستند. به به هشت

و همه این دعوا به هر حال می تواند توهم زا باشد. برای از بین بردن همه این توهمات به یک سناتور دموکرات نیاز است و این سناتور دموکرات به آن رسیده است. جو منچین ، ویرجینیای غربی ، سرمقاله ای در روزنامه وال استریت ژورنال نوشت و از رای دادن به اسکناس 3.5 تریلیون دلاری خودداری کرد.

بنابراین ، کاری که دموکرات ها باید انجام دهند این است که یک لایحه بودجه قابل تصویب ارائه دهند. منچین به صراحت اعلام کرده است که لایحه ای را قبول می کند که شامل 1.5 تریلیون دلار هزینه جدید است. روزی روزگاری به نظر می رسید که این سوال شگفت انگیزترین سوال بوده است. اکنون کارشناسان لیبرال و دیگران با منچین به عنوان ترکیبی از ران پل و اسکروج رفتار می کنند. و آنها مدام در مورد چگونگی بزرگتر کردن منچین بحث می کنند.

منچین به حزب سیاسی لطف می کند. در واقع ، او به بسیاری از همکارانش در سنا و بسیاری از دموکرات ها در مجلس نیز لطف کرده است. او می گوید نه ، بنابراین آنها مجبور نیستند. در صورت تصویب این لایحه ، چند سناتور که آینده آنها در خطر است و چند دموکرات در مجلس نمایندگان هستند که برشته می شوند.

بایدن برنده شد زیرا در ماه نوامبر پیشنهاد داد که قدرت و روح را به کاخ سفید بیاورد. بایدن با کمک خودکشی اعضای حزبی خود ، همیشه در آستانه نشان دادن این است که بی کفایتی و جنون به اشکال مختلف ظاهر می شود.

[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید