بانک ها باید به زوجین در بازپرداخت وام کمک کنند


بانک ها باید به زوجین در بازپرداخت وام کمک کنند

فرماندار شهرستان در نشستی در ستاد سازمان جوانان هسترود از بانک ها برای تسهیل هزینه های این زوج کمک خواست.


به گزارش خبرنگار ایلنا از هشترود، علیرضا توری گفت: پشتیبانی مسکن به نشانی http //: saman.mrud.ir در قالب سرپرستی، گزینه «قانون حمایت از خانواده و جوانان» را برای ثبت نام انتخاب کنید.


توری افزود: بدیهی است پس از ثبت نام مناقصه گران در صورت واجد شرایط بودن مناقصه گزار سایر اقدامات لازم با رعایت ضوابط مربوطه انجام خواهد شد.


فرماندار هستروداس خاطرنشان کرد: با توجه به واگذاری زمین و مسکن به خانوارهای واجد شرایط، مساحت واگذاری بیش از 200 متر نیست و واگذاری زمین به قیمت کارشناسی و پرداخت پس از دو سال انجام می شود. اقساط هشت ساله


فرماندار شهرستان هاسترود خاطرنشان کرد:


بر این اساس، موسسات دولتی که پس از تولد فرزند سوم به بالا در تامین مسکن خانواده‌ها فعالیت می‌کنند، قابل استفاده مجدد هستند و این خانواده‌ها تنها برای بار دوم می‌توانند از امکانات دولتی در این زمینه استفاده کامل کنند.


توری گفت: “اگر به راهنمایی و مشاوره بیشتری نیاز دارید.” متقاضیان با اداره راه و شهرسازی و یا با شماره تلفن ۰۴۱۵۲۶۲۷۰۴۷ تماس حاصل نمایند.


نماینده عالی در ادامه برنامه ریزی دقیق مناسب سازی اوقات فراغت دانش آموزان را ادامه داد: برنامه ریزی برای غنی سازی جوانان و نوجوانانی که مورد هجوم دشمن قرار گرفته اند یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.


وی گفت: برنامه ریزی ها باید متمرکز و با هدف استفاده از انرژی جوانان در جهت کاهش آسیب ها باشد.


علی رضا توری تاکید کرد: سازمان های اوقات فراغت باید برنامه ریزی های لازم را برای این ایام انجام دهند و بستر لازم را برای این مهم از نظر کمی و کیفی فراهم کنند تا شاهد حضور جوانان و نوجوانان در این برنامه ها باشیم.


توری گفت: دستگاه ها در این راستا نقش دارند تا زمینه ای برای شبکه های ماهواره ای و آسیب های اجتماعی ایجاد نشود.


وی بر لزوم اجرای برنامه های فرهنگی، ورزشی، فنی و حرفه ای و برنامه های پرمحتوا برای جذب جوانان و نوجوانان در تعطیلات تابستانی تاکید کرد.


انتهای پیام/