بازی خانگی گلیبر تورس یانکی ها در زمین بازی توانبخشی درخشید


اوکلند ، کالیفرنیا – یانکی ها به ندرت گلابر تورس را از دست داده اند ، در حالی که shortstop از 9 آگوست با یک انگشت شست چپ فشرده بیرون آمده است ، زیرا اندرو ولاسکز و تایلر وید به خوبی بازی می کنند.

اما انتظار می رود تورس زمانی بازگردد که یانکی ها روز جمعه خانه خود را باز کنند ، روز یکشنبه یک گام دیگر به عقب برداشته و اولین بازی توانبخشی خود را مقابل Double-A Somerset انجام دهند.

تورس در بازی 1 یک بازی خانگی را انجام داد و دوبار با دست برهنه بازی کوتاه کرد.

دوشنبه این فصل بدون لیگ های جزئی ، تورس قرار است سه شنبه و چهارشنبه دوباره با سامرست بازی کند و جمعه از برانکس به یانکی ها ملحق شود.

بون وقتی از او پرسیدند این برای نقش ولازکز چه معنایی دارد ، گفت: … من نمی خواهم از خودم جلوتر بروم. روغن [in baseball] می تواند یک عمر باشد. “

تورس یک فصل فاجعه بار در COVID-19 IL داشت که در آن بهره وری او کاهش یافت و زمان از دست رفت.

او تا او مصدوم بود اوت خوبی داشت.


گیو اورسلا در پایگاه سوم روز سختی را پشت سر گذاشت. او در طول شکست 3-1 مقابل A’s دو اشتباه دفاعی مرتکب شد.

بون معتقد بود اورشلا مت چاپمن را در حوالی چهارم پرتاب کرده است. زیرا او سعی می کرد قبل از پرتاب از 3 به 1 نیرو را به دست آورد. و او یک اشتباه دفاعی دیگر توسط استارلینگ مارته در هشتم مرتکب شد که بون آن را به “تغییر” تشبیه کرد که بازی را دشوار کرد.

بون گفت: “من آن را تا یکی از آن روزها گچ می کنم.” “گیو به اندازه رسیدن به آنجا خوب است.”


جوی گالو تا پیش از این آخر هفته تنها 9 دبل در کار خود ثبت کرده است. سپس مهاجم ضربه ای دیگر به ثمر رساند تا با یک ضربه در شنبه در اوکلند با یک ضربه برتری هفتم را به پایان برساند و یکشنبه اول به پایان برسد.

یانکی ها
گلاور تورس
رابرت سابو

قاضی هارون روز یکشنبه با یک بازی چند ضربه ای با پنج رکورد حرفه ای بالا وارد یکشنبه شد تا اینکه روز یکشنبه بدون ضربه به میدان رفت.

قبل از بازی ، بون جگر را به عنوان بهترین بازیکن فصل معرفی کرد.

مدیر گفت: “چیزی که آرون امسال دارد این است که او فوق العاده سازگار بوده است.” او چنین قله ها و دره هایی نداشت. اکنون این اولین قله بزرگ است. او در یکی دو هفته گذشته اینجا گیر کرده است. “

به گفته بون ، تفاوت در توانایی جرسی برای وارد شدن به خط ضربه زدن است و او “در زمین های مختلف ضربه می زند. او احساس خوبی نسبت به نحوه حمله مردم به او داشت. تا حدی تجربی و از نظر جسمی او واقعا فضای خوبی است.” “استعداد نقد کردن است همین الان چک »

دور زدن 20 بازی ضربه جرسی نیز روز یکشنبه به پایان رسید. این طولانی ترین نوار ضربه از آوریل 2018 است.


دور هشت دور رانندگی یانکی ها در خانه پایان یافت. این طولانی ترین کشش از 10 بازی متوالی در آگوست است.


میگوئل آندوجار (مچ دست چپ) هنوز آمادگی بازی برای بازتوانی را ندارد ، به گفته بون ، کلینت فریزیر (بیماری بسته) در تمپا است و “بیس بال بازی می کند”.

بون در پاسخ به این س ifال که آیا می تواند در ماه آخر فصل عادی گزینه ای برای یانکی ها باشد ، گفت: “نمی دانم. نمی دانم.”


شوهی اوتانی تا روز سه شنبه مقابل یانکی ها بازی نمی کند ، اما به احتمال زیاد او را در خانه می بینند که دوشنبه این سریال را مقابل فرشتگان آغاز می کند.

کوری کلبر ، بازیگر ابتدایی روز دوشنبه گفت که اوتانی دو طرفه “در ضربه زدن و زدن زمین بسیار با استعداد است. هرچه بیشتر از هر دو جهت تجربه کسب کنید ، راحت تر به نظر می رسید. “

دیدگاهتان را بنویسید