بازگشایی ایستگاه پمپاژ آب کرمانشاه


بازگشایی ایستگاه پمپاژ آب کرمانشاه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از بازگشایی ایستگاه پمپاژ آب الفتی نیا کرمانشاه پس از 12 ساعت خبر داد.


به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، رضا داودی ساعت 18:00 شنبه 24 مردادماه با اشاره به نقص فنی سیم کشی ایستگاه پمپاژ آب الفتی نیا کرمانشاه و قطع آب شرب مناطق جنوب غرب این شهر گفت: گرمای شدید هوا و نوسانات برق در تاسیسات ایستگاه های پمپاژ آب آلفاتینیا باعث سوختن پمپ ها، کابل ها و همچنین تابلوهای کنترل این ایستگاه شد که آب را به مخازن ذخیره آب در بخش های جنوب غرب شهر پمپاژ می کند.


به گفته داودی، با توجه به این حوادث، تیم های امدادی شرکت های آب و فاضلاب و توزیع برق استانی تا ساعت پنج صبح یکشنبه موفق شدند چهار پمپ از پنج پمپ این ایستگاه پمپاژ را راه اندازی کنند. ، 16 آگوست.


وی با اعلام اینکه آب انبارها از ساعت 9 صبح یکشنبه تخلیه و شبکه بازگشایی شد، افزود: پس از اقدامات انجام شده، آب به اکثر مناطق در معرض خطر قطعی آب رسید اما به دلیل طولانی بودن زمان تعمیر و مصرف زیاد آب. در برخی از نواحی مرتفع با افت فشار و گاهی با شکستگی آب مواجه بودند.


وی بیان کرد: پنجمین پمپ ایستگاه پمپاژ آب الفتی نیا از ظهر امروز آغاز و عملیات آبرسانی با تمام ظرفیت در این ایستگاه انجام شد که باید روز دوشنبه تنش آبی مناطق مذکور برای مشترکان برطرف شود.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه درباره حل مشکل آب شرب مناطق جنوب غربی شهر کرمانشاه در دهه های اخیر گفت: شرکت آب و فاضلاب استان در تیرماه امسال پروژه انتقال آب را آغاز کرد. خط کشی از مخازن چمن تا مخزن جمهوری و احداث ایستگاه پمپاژ جدید برای تقویت و تثبیت آب شرب محلات جنوب غربی شهر آغاز شده است و با اجرای این پروژه مشکل آب شرب این مناطق به وجود آمده است. مناطق بوجود آمده است. مناطق طی دو ماه آینده حل خواهد شد.


انتهای پیام/