بازدید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از کارگاه اکسیژن این شرکت جهت تعمیرات


بازدید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از کارگاه اکسیژن این شرکت جهت تعمیرات

مهندس شسینتی، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ۱۸ مردادماه از کارگاه اکسیژن این شرکت بازدید و بر تسریع در اجرا و راه اندازی این پروژه تاکید کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، شیسطی در حاشیه این بازدید به اهمیت کارخانه اکسیژن در تولید محصولات فولادی و استفاده از همه نیروها برای افزایش بهره وری پرداخت و گفت: در کارخانه اکسیژن، و همچنین در مرحله نهایی ساخت. در کارگاه جدید اکسیژن نیز همکاران شاغل حضور داشته باشند تا ایرادات احتمالی کاری در حین انجام پروژه به حداقل برسد و از طرفی اپراتور با اشتیاق کامل شروع به کار کند. در این میان، انتقال دانش عملی صورت می گیرد و بهره وری در یافتن افزایش می یابد


مهندس شعیشتی بر تکمیل و راه اندازی کارخانه جدید اکسیژن این شرکت تاکید کرد و گفت: ساختار واحدهای سازمانی باید با توجه به وظایف و اهداف سازمان ایجاد شود تا بر این اساس نیروی کار لازم برای فرآیند جدید تولید اکسیژن ایجاد شود. کارگاه باید به طور دقیق و سریع اندازه گیری شود و ارائه آن در دستور کار قرار گیرد.


شایان ذکر است؛ تولید 25000 متر مکعب استاندارد در ساعت اکسیژن گازی، 18000 متر مکعب استاندارد در ساعت نیتروژن گازی به همراه محصولات مایع شامل: آرگون مایع معادل گاز 900 متر مکعب استاندارد در ساعت، اکسیژن مایع معادل گاز 1500 متر مکعب استاندارد در ساعت. و اکسیژن و معادل نیتروژن مایع گاز آن 500 متر مکعب معمولی در ساعت ظرفیت نیروگاه جدید اکسیژن این شرکت است که به زودی راه اندازی می شود.


همچنین این کارگاه با مخازن مایع 3000 متر مکعبی اکسیژن، 1500 متر مکعب نیتروژن و 100 متر مکعب آرگون از نوسانات شدید مصرف اکسیژن در تولید فولاد جلوگیری کرده و از تولید نرمال و برنامه ریزی شده در این بخش حمایت می کند.


انتهای پست/