بارندگی Ida باعث “بمب” فاضلاب تصفیه نشده در Newtown Creek می شود


این طوفان میلیون ها گالن فاضلاب خام را در آبراه های محلی شهر رها کرد ، زیرا خرابه های طوفان ایدا این هفته نیویورک را درنوردید. هیچ چیز واضح تر از Newtown Creek نیست.

شاخه ای بین بروکلین و کوئینز ، که مدت ها به عنوان یکی از آلوده ترین آبهای شهر شناخته می شد ، روز پنجشنبه توسط “بمب” ساطع کننده قهوه ای سبقت گرفت و حتی باتجربه ترین کارشناسان کیفیت آب را شگفت زده کرد.

راب بوکانان ، مدیر علوم جامعه در پروژه صدف صد میلیارد دلاری می گوید: “ما می توانیم خطوط آب قهوه ای را که از جریان خارج می شوند به وضوح مشخص شده است.” “من 10 سال است که هر هفته به بندر می روم ، اما هرگز چنین چیزی ندیده ام.”

بوکانان هفته ای آزمایش آب برای بررسی وجود انتروکوک ها ، نوعی باکتری موجود در مدفوع ، انجام می دهد. هنگامی که نتایج نمونه گیری روز پنجشنبه بعد از ظهر جمعه منتشر شد ، نشان داد که اکثر نیوتاون کریکز از مهارت های تست خود بیشترین استفاده را کرده اند. درصد مدفوع حدود 240 برابر بیشتر از چیزی بود که برای شنا بی خطر تلقی می شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Jbdzh7IkH4c

رسیدن به کلاه آزمون پس از باران های شدید غیر معمول نیست ، اخیراً پس از طوفان گرمسیری هنری در ماه گذشته. بوکانان گفت ، اما تضاد آشکاری که در برابر آبهای فیروزه ای رودخانه شرق ایجاد شده است و “توده جامد” مایع کثیف ایجاد شده از طوفان چهارشنبه شب اساساً شنیده نشده است. او آن را به “سونامی” بدنام کانال گوآنوس در سال 2010 تشبیه کرد.

“[Ida] بوکانان گفت: “این یک طوفان واقعاً متفاوت بود.” بوکانان گفت: “بخشی از آن فاضلاب بود ، اما این طوفان بود که باعث شستشوی عظیمی در سراسر بوشویک و ماسپت شد.”

سیستم فاضلاب ترکیبی نیویورک به معنای تخلیه آب باران و لوله های زباله انسانی در بیشتر پنج منطقه است. هنگامی که باران های سیل آسا به 14 تصفیه خانه فاضلاب شهر وارد می شود ، میلیون ها گالن فاضلاب تصفیه نشده وارد رودخانه ها و سرشاخه های محلی می شود.

بندر نیویورک تمیزترین بندر در 100 سال گذشته است ، اما افزایش طوفان ها به دلیل تغییرات آب و هوایی نشان دهنده تهدید فزاینده برای آبراه ها است.

اریک گلدشتاین ، مدیر محیط زیست نیویورک برای هیئت حفاظت از منابع طبیعی ، می گوید: “هرچه طوفان ها شدیدتر باشند ، بارش باران مکرر است که ظرفیت آب و هوای خشک کارخانه های تصفیه فاضلاب ما را تحت تاثیر قرار می دهد. “یکی از بزرگترین مشکلات آلودگی آب در سالهای آینده”.

بیشتر بخوانید: چگونه می توانید سطح مدفوع را در ساحل مورد علاقه خود در نیویورک بررسی کنید

فاضلاب خام همچنین تهدیدهای مختلفی را برای افرادی که قصد شنا دارند ، شامل عفونت های چشم ، عفونت های گوارشی ، اسهال و سایر اختلالات گوارشی ایجاد می کند.

با توجه به این که انتظار می رود آخر هفته طولانی آب و هوای ساحلی بسیار خوبی را به همراه داشته باشد ، مقامات بهداشت عمومی نگران آلودگی های خطرناک سواحل شهر نیستند. )

تعداد انگشت شماری از سواحل شهر همچنان توصیه های کیفیت آب هستند ، اما مایکل لانزا ، سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک گفت که توصیه ها در آخر هفته تعطیلات لغو می شود. لانزا گفت: “پس از مشاوره ، آب ساحل برای شنا بی خطر تلقی می شود.”

بوکانان با وجود آنچه در نیوتاون کریک مشاهده کرد ، موافق است.

وی گفت: “ساحل رو به دریا پس از یک باران وحشتناک مانند بارش اخیر ما به سرعت پاک می شود.” “شما نگران شنا در سواحل مانند Coney Island ، Orchard Beach ، Rockaways نیستید.”

دیدگاهتان را بنویسید