این قانون به استقلال برنمی گردد خبرگزاری ایلنا


قاعده به استقلال برنمی گردد

مهاجم سابق استقلال تمایلی به حضور مجدد در این تیم ندارد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران در بازار نقل و انتقالات تابستانی چندان فعال نبوده و هواداران این تیم به دنبال جذب بازیکنان ارزشمند هستند.


قبل از اینکه ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید معرفی شود، استقلال موفق شد با سجاد شهباززاده به توافق برسد. در واقع رودی زستد جایگزین او شد که در پایان فصل تیم را ترک کرد.


خرید تنها یک بازیکن تقاضای هواداران برای جذب بازیکنان و لژیونرهای بزرگ را در مقایسه با سایر تیم های لیگ برتری که خواهان کسب عنوان قهرمانی در فصل آینده هستند، افزایش داده است.


مهدی قائدی یکی از بازیکنانی است که در روزهای اخیر نامش در لیست خرید آبی ها قرار گرفته است. این مهاجم جوان که سابقه پوشیدن ملی پوش را نیز دارد، مهاجمی است که هوادارانش بی صبرانه منتظر بازگشت او هستند.


او برخلاف انتظار تمایلی به بازگشت به لیگ برتر ایران ندارد. قائدی تابستان گذشته برای عقد قراردادی 5 ساله راهی “شباب الاهلی” امارات شد و جدا از اینکه باشگاه او را رها نمی کند، این بازیکن فعلا تمایلی به پوشیدن لباس آبی ندارد.


گفته می شود باشگاه استقلال در مذاکره با مهاجمان خارجی در تلاش است تا فاز هجومی را تقویت کند و در این پست باید یک مهاجم باکیفیت جذب کند.


انتهای پیام/