این غذاها برای آماده سازی ماهیچه های سالم ضروری هستند | ProHealthshine.Com


بهترین غذاها برای تهیه ماهیچه های سالم

ماهیچه های سالم

چه چیزی می خواهید ماهیچه های سالم را آماده کنید؟ پس این مقاله را تا انتها بخوانید.


تقریباً همه افراد لاغر فکر می کنند اگر بدن من بزرگ بود یا ماهیچه های سالمی داشت ، بهتر بود. اما برای ایجاد ماهیچه های سالم برخی مواد غذایی مورد نیاز است که شامل پروتئین و کالری است.بنابراین برخی از بهترین غذاها برای ماهیچه های سالم را آماده کنید، که در این مقاله ذکر شده است.

  • تخم مرغ

تخم مرغ غنی ترین غذای پروتئینی است که ماهیچه ها را تشکیل می دهد. کلسترول موجود در زرده تخم مرغ به عنوان هورمون استروئیدی عمل می کند و نیم گرم لوسین نقش مهمی در تشکیل ماهیچه ها دارد. در عین حال ، فقط 60 کالری و 5/6 گرم تخم مرغ غنی از پروتئین به عضله سازی بدون ایجاد چربی در بدن کمک می کند.

  • بادام زمینی

فقط 1 گرم بادام هندی حاوی 150-170 کالری است. بادام حاوی مقدار زیادی پروتئین و فیبر است که به عضله سازی بدون کالری اضافی کمک می کند. فقط 1/4 فنجان بادام حاوی حدود 8 گرم پروتئین است. این یک منبع عالی از چربی های غیر اشباع و منیزیم است که به ساخت ماهیچه های بدن کمک می کند.

  • پنیر

پنیر حاوی مقادیر زیادی کازئین است که به آرامی سطح اسید آمینه را در خون افزایش می دهد. همچنین حاوی باکتری های خوبی است که به بدن کمک می کند مواد مغذی را به درستی جذب کند. فقط نصف فنجان پنیر حاوی 14 گرم پروتئین و تنها 80 کالری است. بنابراین ، اگر می خواهید فقط ماهیچه سالم و بدون چربی رشد کنید ، پنیر یک وعده غذایی خوب است.

  • گوشت قرمز

گوشت قرمز م effectiveثرترین رژیم غذایی برای عضله سازی در اسیدهای آمینه ، ویتامین B و کراتین است. گوشت قرمز منبع خوبی از پروتئین است. فقط 100 گرم گوشت قرمز حاوی 27 گرم پروتئین است. اما دارای 11 گرم چربی و 200 کالری است. گوشت قرمز همچنین حاوی ویتامین B12 ، روی و آهن است که به ویژه در عضله سازی سالم موثر است. گوشت قرمز برای مردم بسیار محبوب است ماهیچه های سالم را آماده کنیدبه

  • نبض ها

بهترین غذاها برای ایجاد ماهیچه های سالم |  ProHealthshine.Com
نبض ها

حبوبات بهترین پروتئین های گیاهی برای عضله سازی سالم هستند. 1 فنجان حبوبات پخته حاوی 18 گرم پروتئین و سطح عالی کربوهیدرات است. کسانی که به بدنسازی علاقه دارند می توانند تا سوپ حبوبات بخورند. تکانه ها برای آنها بسیار مهم است ماهیچه های سالم را آماده کنیدبه

امیدوارم این مقاله مورد توجه همه شما قرار گرفته و برای شما مفید واقع شود. اگر این مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را با همه به اشتراک بگذارید.

می توانید این مواد را از Amazon.com خریداری کنید

 فندق  پنیر   تخم مرغ

دیدگاهتان را بنویسید