این شهر با دستور منع موقت دیگری در مورد دستور واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه روبرو است


یک دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه تعلیق موقت حکم واکسیناسیون شهر برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش را سه روز قبل از مهلت مقرر برای همه کارکنان DOE برای اثبات واکسیناسیون یا ترک شغل خود صادر کرد.

دستور موقت جدیدترین ناآرامی در بحث حقوقی بر سر اعلامیه شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است که به کارکنان DOE دستور داد تا از سیاست واکسیناسیون شدیدتر شهر کووید -19 در شهر پیروی کنند ، در تلاش برای حفظ 1800 مدرسه عمومی شهر برای ورود. یادگیری شخص

این دستور ، که عصر جمعه توسط دادگاه تجدیدنظر قاضی جوزف بیانکو صادر شد ، تنها تا زمانی که هیأتی متشکل از سه قاضی در مورد تجدیدنظر حکم قبلی تصمیم گیری نکند ، به قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط لورنس لاو ، قاضی دادگاه عالی ایالت نیویورک صادر شد ، حکم بازداشت موقت قبلی این حکم را لغو کرد. لاو گفت او امیدوار است در اوایل هفته آینده در مورد اعتبار بیشتر دستورالعمل واکسن برای مربیان حکم دهد.

صدراعظم میشا پورتر در یادداشتی که صبح شنبه به کارکنان DOE ارسال شد ، گفت که انتظار دارد رای نهایی به نفع آنها باشد.

“ما اطمینان داریم که به دستور واکسن ما احترام گذاشته خواهد شد. پورتر گفت: دانش آموزان ما و جوامع مدرسه ما شایستگی کمتری ندارند. “” در حالی که این بدان معناست که واکسن هفتگی فعلی یا دستور آزمایش برای هفته 27 سپتامبر برای همه کارکنان باقی می ماند ، مدیران و جوامع مدرسه آنها باید برای این امکان آماده شوند. دستور واکسن اواخر هفته اجرایی می شود. “

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند باید در راستای رعایت چشم انداز بازگرداندن وظایف خود تا اواخر هفته به کار خود ادامه دهند.”

به گفته Staten Island Advance ، این دستور پس از آن صادر می شود که گروهی از کارکنان DOE در اوایل ماه جاری شکایت کردند تا دستور واکسیناسیون را مسدود کنند.

روز جمعه ، معلم شهر نیویورک و اتحادیه های بزرگ کنفرانسی مطابق ضرب الاجل برگزار کردند و گفتند که این دستور می تواند هفته آینده منجر به بحران احتمالی کارکنان شود و هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده ترک کنند.

این شهر گفت بیش از 82 درصد از همه کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن از روز شنبه دریافت کرده اند ، از جمله 88 درصد معلمان و 95 درصد مدیران. اما رئیس 237 نماینده چندین موقعیت مدرسه غیر آموزشی ، از جمله افسران ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی ، تخمین زده است که حدود نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده اند ، و این سوالاتی را در مورد کمبود کارکنان در هفته آینده ایجاد کرده است.

دی بلاسیو گفت که استثنائات کمیابی به دلایل پزشکی و مذهبی وجود خواهد داشت و DOE روز جمعه اعلام کرد که تا زمانی که برنامه ها همچنان در حال بررسی هستند ، حدود 530 کارمند DOE معافیت دریافت کرده اند.

در حالی که دی بلاسیو در اوایل این هفته گفت که معافیت های مذهبی محدود به “دو دین ثابت ، علوم مسیحی و شاهدان یهوه” است که از لحاظ تاریخی با واکسیناسیون مخالف بودند ، شاهدان یهوه روز شنبه بیانیه ای ارسال کردند و گفتند که شهردار “موضع روشن ایمان خود را” اشتباه “بیان کرده است. در مورد واکسیناسیون

“شاهدان یهوه مخالف واکسیناسیون نیستند. ما واکسیناسیون را یک تصمیم شخصی می دانیم که هر مسیحی باید انجام دهد. تا کنون 4،902 (99٪) از 4،926 در دفاتر شاهدان یهوه در ایالت نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. ” شاهدان یهوه که واکسیناسیون را انتخاب می کنند ، تصمیم خود را با “عشق به همسایه” و اعتقادشان به قداست زندگی ، دو اصل اساسی مسیحی ، سازگار می دانند. “

در همین حال ، پروتکل های جدید تجدید نظر شده آزمایش و قرنطینه DOE برای مدارس دولتی شهر از روز دوشنبه با آزمایش مکرر دانش آموزان واکسینه نشده و سیاست های قرنطینه جدید برای دانش آموزان در معرض موارد COVID در کلاس های درس ، اجرا می شود.

گزارش شده توسط جسیکا گولد

دیدگاهتان را بنویسید