ایجاد سامانه گزارش فساد و شکایات در صنایع معدنی و معدنی


ایجاد سامانه گزارش فساد و شکایات در صنایع معدنی و معدنی

مدیرکل پدافند سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از راه اندازی سامانه گزارش فساد و شکایات در حوزه معدن و صنایع معدنی خبر داد.


به گزارش ایلانا، محمدعلی صوفی درباره راه اندازی سامانه گزارش و شکایت فساد در معدن و صنایع معدنی گفت: با توجه به فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با فساد و مفسدان. همچنین برنامه ها و راهبردهای دولت مردمی جمهوری اسلامی ایران، دفتر مرکزی امنیت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع استخراجی ایران، سامانه گزارش فساد و شکایات را اجرا کردند.


وی ادامه داد: این سامانه به منظور گسترش دامنه مشارکت مردمی در نظارت مردمی، پیشگیری از تخلفات، ارتقای سلامت نظام اداری، مبارزه با فساد و توسعه و استفاده از فرصت ها برای فرهنگ سازی قانونمند راه اندازی شد. توانایی های علمی، تخصصی و اطلاعاتی افراد.

صوفی تاکید کرد: هدف از راه اندازی سامانه گزارش دهی فساد و شکایات، افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی، حفظ سلامت نظام اداری، ترویج فرهنگ شفافیت و جلب مشارکت مردمی در مسئولیت اجتماعی است.

مدیرکل دفتر مرکزی حراست ایمیدرو در ادامه تصریح کرد: لینک اعلام فساد و طرح شکایت هم اکنون در سامانه ایمیدرو فعال است و تمامی افرادی که در حوزه های اداری و اقتصادی فساد مشاهده کرده اند می توانند به صورت مستقیم از طریق سامانه فوق گزارش دهند. به دفتر مرکزی ارسال کنید.

وی ادامه داد: علاوه بر این، پس از گزارش گیری، تمامی افشاگران می توانند در بازه های زمانی مختلف، میزان پیشرفت گزارش خود را در سامانه مشاهده کرده و از اقدامات انجام شده مطلع شوند.

برای ورود به سامانه گزارش دهی فساد و شکایات به این لینک مراجعه کرده و وارد پنل سامانه گزارش دهی فساد و شکایات شوید و گزارشات خود را ارسال کنید.


انتهای پست/