اگر سیستم قضایی یک سیستم به اندازه کافی سالم باشد، سایر نهادها نیز دارای همین ویژگی خواهند بود.


اگر سیستم قضایی یک سیستم به اندازه کافی سالم باشد، سایر نهادها نیز دارای همین ویژگی خواهند بود.

تولیت حرم امام راحل گفت: اگر قوه قضائیه از سلامت برخوردار باشد ناگزیر سایر نهادها نیز به چنین صفتی متصف می شوند.


به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن حمینی، تولیت حرم مطهر امام راحل در جریان بازسازی رئیس قوه قضائیه و مسئولان با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دشمنان، گفت: دشمنان را به سمت دشمنی می اندازند. جمهوری اسلامی ایران: علم و دانش و رهبری و وحدت کلمه مهمترین عوامل در خنثی کردن خصومت ها و جلوگیری از نیرنگ ها و نیرنگ های دشمن است.


وی قوه قضائیه را مهم ترین نهاد در برخورد با قانون مداری دانست و تصریح کرد: اگر قوه قضاییه از سلامت برخوردار باشد ناگزیر سایر نهادها نیز به چنین صفتی متصف می شوند.


تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) با اشاره به دوره جدید تصدی قوه قضائیه، این دوره را با بیش از 40 سال سابقه ریاست بر این دادگستری توصیف کرد و گفت: حجت الاسلام والمسلمین لازم الاجراست. . تحصیلات و تجربه، دانش و مدیریت کافی بسیار عالی است و همه امیدوارند که دوره جدید قوه قضاییه قوی و بسیار خوب باشد.


محسن اژه ای به همراه اعضای شورای عالی قضایی پس از زیارت مرقد بنیانگذار انقلاب کبیر اسلامی و اعاده عهد و میثاق با آرمان های امام فقید، مظلوم آیت الله دکتر. بهشتی و 72 یاران باوفای ائمه 72. بهشت ​​زهرا(س) بر سر مزار این شهدا بود و برای شادی روح با خون جان باختگان انقلاب اسلامی به قرائت فاتحه و دعای درگاه الهی پرداختند. برای ارتقای آنها قادر متعال.


انتهای پست/