اگر بتوان رژه هالووین دهکده 2021 را جمع آوری کرد ، می تواند 150،000 دلار جمع آوری کند.


پس از لغو در سال 2020 به دلیل همه گیری ، ما به دنبال رژه سالانه هالووین در روستای گرینویچ امسال هستیم.

سازمان دهندگان در اکتبر امسال گفتند که مجوزهای لازم برای رژه 48 ساله را دریافت کرده اند و رندی رنگین کمان کمدین فرمانده کل قوا خواهد شد.

“این فقط در جریان خون من است. من به این رژه اختصاص داده ام زیرا آن را یک اقدام معنوی برای روح شهر نیویورک می دانم. “من همچنان خبر بازگشت او به برادوی را می خوانم. من در ذهن خود فکر می کردم که رژه به طور زنده در برادوی در خیابان ها پخش می شود. “

https://www.youtube.com/watch؟v=RUKqLauTP1U

سازمان دهندگان افزودند که در این زمان ، شرکت کنندگان در رژه باید در منطقه صحنه از ماسک استفاده کنند ، اما هنگام شروع رژه “ماسک توصیه می شود اما لازم نیست”. فلمینگ گفت که می خواهد مردم “با ماسک کارهای خلاقانه انجام دهند” ، اما قوانین ایمنی ممکن است با نزدیک شدن به رویداد تغییر کند.

با این حال ، یک مانع بزرگ دیگر وجود دارد که مانع از ادامه رژه می شود. سازمان دهندگان در وب سایت رسمی گفتند: “ما این رویداد را خیلی دیر برگزار کردیم. (امروز) ما سرمایه کافی برای انجام رژه داریم … بنابراین رژه هنوز به دلیل کمبود بودجه لغو می شود. “برای شروع رژه ، ما باید تا 5 اکتبر 150،000 دلار جمع آوری کنیم. ما حدود 1600 دلار جمع آوری کرده ایم.

تقریباً یک سال پیش ، رژه هالووین 2020 (که قرار بود شنبه شب همزمان با ماه آبی برگزار شود) لغو شد. تم سال گذشته “عشق بزرگ” بود و بیلی پورتر فرمانده کل قوا بود. در عوض ، رژه ای از عروسک های کوچک به صورت آنلاین پخش شد و توسط زهرا ، عنکبوت غول پیکر ، کارگردان عروسک ها ، میزبانی شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Pb_r-IwB8t8

دیدگاهتان را بنویسید