اولین تیزر در وب سایت تعاملی “ماتریکس 4” منتشر شد


“ماتریکس” بازگشت

چهارمین فیلم از مجموعه علمی-تخیلی محبوب ، اولین تریلر تیزر خود را از طریق وب سایت تعاملی جدید WhatIsTheMatrix.com منتشر کرد.

“رستاخیز ماتریکس” رسماً متوقف شد تریلر اما روز پنجشنبه ، طرفداران طعم فیلم جدید امروز را چشیدند.

این وب سایت گزینه انتخاب قرص بدنام قرمز یا آبی را نشان می دهد. همانطور که طرفداران می دانند ، قرص قرمز فیلم Neo کیانو ریوز را در اولین فیلم خود در سال 1999 آزاد کرد. قرص آبی به Neo اجازه می داد تا از زندگی جعلی لذت ببرد.

Fansites به کاربران اجازه می دهد تا قرص ها را انتخاب کرده و بسته به مدت زمانی که در وب سایت صرف می کنند ، تصمیم بگیرند که کدام تیزرها را مشاهده کنند.

گزارش شده است که 180،000 نوع ویدئو شامل روایت و قطعاتی از فیلم و بازیگران وجود دارد.

یحیی عبدالمتین
یحیی عبدالمطین دوم نیز در آخرین قسمت ظاهر می شود.

ریوز 57 ساله با یک کلیپ تیزر به سریال باز می گردد. یحیی عبدالمطین ستاره “Candyman” در ویدئویی می گوید: حالا تو داری… امروز ممکن است اولین روز از بقیه عمر شما باشد ، اما اگر می خواهید ، باید بجنگید. “

طرفدارانی که تابستان امسال از CinemaCon دیدن کردند ، توانستند نگاهی اجمالی به فیلم داشته باشند. با این حال ، این سایت اولین فیلم رسمی از مجموعه تحسین شده واچوفسکی ها را به اشتراک می گذارد. فیلم چهارم فقط توسط لانا واچوفسکی کارگردانی می شود و لیلی واچوفسکی می نشیند.

جسیکا هنویک ، جاناتان گروف ، کری آن ماس ، جادا پینکت اسمیت ، نیل پاتریک هریس ، پریانکا چوپرا یوناس و کریستینا ریچی نیز در جدیدترین قسمت حضور دارند.

عکسهای فوری دیگر از تیزرهای مختلف نشان می دهد که نئو مورد حمله ماموران قرار گرفته است. دیگری نشان داد که ریوز و عبدالمتین در یک مسابقه هنرهای رزمی در حال رقابت هستند. در یک صحنه یک گربه سیاه نشان داده شد ، یکی از نمادهای حق رای دادن با نقص در The Matrix.

«ماتریکس رستاخیز» قرار است در 22 دسامبر در سینماها و HBO Max اکران شود.دیدگاهتان را بنویسید