اولویت مسئولیت اجتماعی ذوب آهن اصفهان، جامعه پیرامونی کارخانه است


به گزارش ایلنا، مهندس شسطی در این جلسه گفت: ذوب آهن اصفهان با گذشته متفاوت است و اکنون سهامی است یعنی تمام سهام این شرکت متعلق به مردم است.

وی افزود: ما موظف هستیم بر اساس مجوزها عمل کنیم، در شرکت های بورسی مسئولیت اجتماعی تعریف شده است، بنابراین اولویت فعالیت ما در قالب مسئولیت اجتماعی، جامعه پیرامونی کارخانه است، در این راستا و در محدوده. با توجه به توانایی ها و الزامات قانونی خود، ما به افراد محروم کمک می کنیم.” هستند.

مهندس شسطی با بیان اینکه تلاش می کنیم از توان منطقه برای تامین بخشی از نیازهای شرکت و بومی سازی داخلی که در حد توان منطقه است بهره مند شویم، تاکید کرد: به عنوان نمونه کمک به توانبخشی شهید مدنی زرین شهر در اولویت بوده و هست.

سرپرست این شرکت گفت: وضعیت اقتصادی سایر کشورهای منطقه نیز خوب نیست. اما باید این شرایط را مدیریت کنیم و با فعالیت بیشتر، تولید بیشتر و افزایش بهره وری بتوانیم بخشی از مشکلات فقرا را حل کنیم.

مهندس شصانتی با بیان اینکه امروزه نظم و اولویت بندی و هم افزایی بین کارکنان شرکت می تواند کارساز و موثر باشد، گفت: ذوب آهن در صنایع مواد از جمله; محصولات شن و ماسه فولادی، موزاییک های پیش ساخته و دیوارهای سرامیکی با قیمت مناسب می توانند کمیته امداد را همراهی کنند.

زارع همچنین در جلسه ای با حضور احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان، اظهار داشت: ذوب آهن به عنوان یک شرکت اقتصادی و مجموعه کارکنان خوب این شرکت همکاری و رفاقت خوبی دارند. با کمیته امداد گفت: بر اساس ارزش‌های جمهوری اسلامی ایران، وظیفه کمیته امداد شناسایی نیازمندان و توانمندسازی آنان با برنامه‌های حمایت‌محور است.

وی از همکاری کارکنان ذوب آهن در کارهای خیر قدردانی کرد و افزود: در سال گذشته 600 مسکن برای نیازمندان فراهم کردیم و امسال حدود 1000 مسکن برای این عزیزان در کنار سه هزار جهیزیه شامل 5 مایحتاج اولیه داریم. اعضای خانواده کمیته ما کمک کردیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه نخبگان زیادی در خانواده های مشمولان وجود دارند که باید زمینه های لازم برای رشد آنها فراهم شود، گفت: برای حمایت از مشمولان، صندوق قرض الحسنه را تامین کرده ایم. . دولت و کمک کنندگان مدیریت می شود و مجموعه هایی که به قرض الحسنه کمک می کنند در فضایی مضاعف در اختیار افراد مورد نظرشان در مجموعه قرار می گیرد.