اوریون کراوس متهم به کشتن چهار نفر با خفاش بیسبال استمردی در ماساچوست به مرگ مادر ، پدربزرگ و مادربزرگ و مراقبش با خفاش بیسبال اعتراف کرد و جنایت هولناک را “دیوانه کننده” نامید.

به گفته دادستان منطقه میدلسکس ، اوریون کراوس 26 ساله در سال 2017 پس از اعتراف به چهار فقره قتل درجه دوم به اتهام قتل وحشتناک به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش WCVB ، کراوز روز چهارشنبه در دادگاه به خانواده گفت: “امیدوارم بتوانیم در آینده با هم کار کنیم.”

در بیانیه ای آمده است که یکی از ساکنان ایالت مین ، پدربزرگ و مادربزرگش الیزابت و فرانک لاکی ، مادرش الیزابت کراوس و برتا مای پارکر ، 68 ساله ، دستیار بهداشتی مادربزرگ و مادربزرگش را در 8 سپتامبر 2017 در گروتون ماساچوست مورد ضرب و شتم و دستگیری قرار داد.

پس از آن ، او از خانه پدربزرگ و مادربزرگش به خانه همسایه پیاده رفت. کاملاً برهنه ، غرق در خون و به قتل اعتراف کرد. وقتی پلیس به آنجا رسید ، او صدای آواز را شنید و به افسران گفت که “آنها را آزاد کرده است” ، WCVB گفت.

مقامات گفتند که کراوس یک روز قبل از خانه خود در مین به منطقه بوستون سفر کرده بود و با مادرش به گروتون سفر کرده بود ، جایی که بعداً کراوس به خانواده و پارکر حمله کرد.

او در پایان سال 2017 توسط یک قاضی واجد شرایط محاکمه شناخته شد.

این حادثه کسانی را که کراوس را می شناختند شوکه کرد و دوستان به AP گفتند که فارغ التحصیلان کالج اوبرلین و هنرستان با استقبال خوبی روبرو شده اند و بدون هیچ گونه آشفتگی به نظر می رسند.

مدیر گروه در دبیرستان کاوس از او به عنوان یک نوازنده با استعداد و علاقه به موسیقی جاز یاد کرد.

نانسی رو ، دبیرستان منطقه ای کامدن هیلز پس از قتل به AP گفت. “Orion Krause که من در اینجا در Camden Hills می شناختم ، کاری را که مورد انتقاد او قرار گرفته بود انجام نمی داد.”

قاضی ماریان رایان در بیانیه ای درباره این حکم گفت که ممکن است کراوس پس از 25 سال به طور مشروط آزاد شود.

رایان گفت: “حل و فصل این پرونده امروز هیچگاه خسارت قابل ملاحظه ای را که به خانواده ها و دوستان این قربانیان وارد شده است پاک نمی کند.” “با بسته شدن این پرونده ها ، ما امروز به آنها فکر می کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید