انقلابی کردن کایروپراکتیک با فناوری

سیستم نتایج پیرس روشی انقلابی برای نگاه کردن به ستون فقرات با استفاده از آخرین فناوری در کایروپراکتیک است. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر بتوانیم استخوان های شما را در حال حرکت ببینیم چه شکلی می شود؟ این دقیقاً همان چیزی است که اکنون می‌توانیم در یک تصویر اشعه ایکس از ستون فقرات که روی DVD ضبط شده است، در حرکت مشاهده کنیم.

خود این سیستم توسط مرحوم دکتر ساخته شد. ورن پیرس پدر زمانی که به دنبال راهی بهتر برای کمک به دردسرسازترین بیمارانش بود. او معتقد بود که اگر می‌توانید به کسی کمک کنید، باید بتوانید آن را با عکس‌برداری قبل و بعد از آن که تغییرات ایجاد شده را نشان می‌دهد، ثابت کنید. در این زمینه، دکتر. پیرس دقیقاً این کار را انجام داد و در طی چندین سال روشی ساده و در عین حال مؤثر برای دستیابی به نتایج شگفت انگیز ایجاد کرد. این سیستم حول محور ترموگرافی مادون قرمز ساخته شده بود، که به عنوان ابزاری برای اندازه گیری تغییراتی که در ستون فقرات در طول اتصال قبلی رخ داده بود استفاده می شد. با گذشت زمان، ویدئو فلوروسکوپی (پرتو ایکس ورزش) در سیستم ادغام شد و همه چیز را به سطح کاملا جدیدی رساند.

امروزه، این سیستم با ترکیب تجزیه و تحلیل نرم افزار دیجیتال و تنظیمات به کمک کامپیوتر، حتی بیشتر تکامل یافته است. اکنون تقریباً در همه بیماران می‌توانیم به طور قابل اعتمادی به اصلاح ستون فقرات دست یابیم و می‌توان آن را به طور عینی در قبل و بعد از اشعه ایکس اندازه‌گیری کرد. با استفاده از این ابزارهای انقلابی، مراقبت های کایروپراکتیک تنها بر بازگرداندن سلامت و رفاه بیمار از طریق حذف سابلوکساسیون تمرکز دارد. این به مغز اجازه می دهد تا با هر اندام، بافت و سلول بدن بدون ایجاد اختلال در سیستم عصبی ارتباط برقرار کند و سلامتی مطلوب را ارتقا دهد.

رژیم لاغری سریع