اندازه گیری سلامت شرکت – سلامتی در محل کار

طبق یک مطالعه در سال 2015 توسط Assocham، 42٪ از کارکنان بخش خصوصی هند تحت تأثیر افسردگی قرار دارند. گزارش HealthcareMagic همچنین بیان می کند که 75٪ از کارکنان شرکت کلسترول بالا و 80٪ فشار خون بالا دارند.

دکتر می‌گوید: «شرکت‌های هند از نظر بیماری‌های سبک زندگی مانند دیابت و خطرات شغلی مانند کمردرد مزمن روی بمب ساعتی نشسته‌اند… به نظر می‌رسد که به جای استثنا، یک هنجار باشد. Abhilash Thirupathy (بنیانگذار و معاون HalthcareMagic.)

گفته می شود که استرس ۱۴۰۰ تغییر بیوشیمیایی در بدن ایجاد می کند و مشکلاتی مانند استرس به بیماری های دیگری مانند پرخوری، چاقی و اختلال عملکرد تیروئید تبدیل می شود که به نوبه خود منجر به مشکلات دیگری می شود. این بیماری‌های سبک زندگی به‌ویژه در میان مدیران ارشدی که ساعت‌های طولانی‌تری کار می‌کنند تا در صنعت بسیار رقابتی خود جلوتر باشند، رایج است.

تیم بین، متخصص سلامت و تندرستی و طول عمر شرکتی مستقر در لندن می‌گوید: «هرکسی می‌تواند انرژی، تعامل و عملکرد را با قرار گرفتن در وضعیت بهتر افزایش دهد. در تجربه او، رهبران سالم استرس کمتری دارند، عمر طولانی تری دارند و عملکرد بهتری دارند. این نگرش مثبت به تیم آنها و در نتیجه به موفقیت شرکت آنها منتقل می شود.

اگر ما با ماشین‌ها یا کسب‌وکارمان همان‌طور رفتار می‌کردیم که با بدن انسان رفتار می‌کنیم، شکست‌ها و ورشکستگی‌ها بیشتر می‌شد…

کار رهبری یا کارآفرینی استرس‌زا و سخت است و برای داشتن انرژی برای برآورده کردن این خواسته‌ها باید تناسب اندام و سلامت به عنوان یک معیار اساسی داشته باشید.

اگر یک جزء کلیدی از کار بیفتد، چه هزینه هایی برای یک شرکت و یک اقتصاد وجود دارد؟ وقتی یک ماشین خراب می شود؟ هزينه ها در صورت بروز حادثه چقدر است؟ چند نفر از بین می روند و هزینه واقعی نه تنها برای زندگی انسان، بلکه برای اقتصاد چقدر است؟

شرکت‌هایی که زمان و پول سهامداران را برای انتخاب و توسعه مدیران و تیم‌های سطح بالا صرف می‌کنند، حق دارند انتظار داشته باشند که افراد کلیدی آن‌ها برای آن موقعیت در بهترین سلامت ممکن باشند.

یک رهبر ناسالم همچنین می تواند بی ثباتی و عدم اطمینان را در سازمان ایجاد کند.

این در مورد اعتماد و ریسک است، و در مورد آگاهی از بدن خود به عنوان یک ابزار مهم تجاری است.

به عبارت دیگر، در یک سطح، داشتن سلامتی عالی مهمترین دارایی شماست زیرا با افزایش سن برای شما ارزشمندتر می شود.

در سطحی دیگر، فرم عالی با قدرت و انرژی کافی به شما این امکان را می دهد که تمرکز بیشتری داشته باشید و در کسب و کار در سطح بالاتری نسبت به همتایان و حریفان خود عمل کنید و به شما عمر شغلی طولانی تر، پتانسیل درآمد و حتی امید به زندگی طولانی تری می دهد…!

مطالعه‌ای توسط تاورز واتسون و گروه ملی کسب‌وکار در مورد سلامت نشان می‌دهد که سازمان‌هایی با برنامه‌های سلامتی با تأثیر بالا، گردش مالی داوطلبانه‌ای کمتری را نسبت به سازمان‌هایی که برنامه‌های کم‌تأثیر دارند گزارش می‌دهند (۹٪ در مقابل ۱۵٪).

آمارهای گزارش شده توسط کنفرانس سلامت شرکتی نشان می دهد که برنامه های سلامتی باعث می شود کارمندان روزهای کمتری را از دست بدهند، احساس کنند انرژی بیشتری برای بهره وری بیشتر دارند و آنها را متقاعد می کند که سخت تر کار کنند.

سخنرانانی مانند تیم بین، محافظت از سرمایه مغزی شما را تشویق می‌کنند – پرانرژی، تیزبین و چابک ماندن اجزای اصلی بقای شما در این صنعت هستند. این بزرگترین مزیت شما در دنیای رقابتی امروزی خواهد بود، “هر چیزی که از سر تا پا اتفاق می افتد بستگی به هر کاری که انجام می دهید، از گردن به پایین دارد.”

رژیم لاغری سریع