انتظار نداشته باشید ساکون بارکلی سوپرمن باشد.


ما می خواهیم Super Saquon را ببینیم. جوانی که حمایت و حمایت از او آسان است. استعداد آن نسل چنین بازگشتی متحرک در حال آشکار شدن است. چنین چهره زیبایی از حق رای دادن. متولد ستاره برادوی.

جو جرسی روز چهارشنبه آخرین آزمایش بارکلی را افزایش داد. این تست یک تمرین پد بندی محدود است که برای کمک به بارکلی برای عادت کردن به لمس پا طراحی شده است. وقتی داور و متخصص پزشکی رونی بارنز مطمئن است که بارکلی در گرمای یک مبارزه NFL در معرض خطر قرار نمی گیرد ، انتظار داشته باشید که چراغ سبز بازی افتتاحیه یکشنبه مقابل برانکو چشمک بزند.

دانیل جونز گفت: “او عالی به نظر می رسد.”

کیل رودولف گفت: “او عالی به نظر می رسد.”

مطمئناً اگر ساکون بارکلی را در پیراهن آبی آبی 26 قرار دهید و با دوستان خود فوتبال بازی کنید ، همیشه زیبا به نظر خواهید رسید.

و نمونه هایی برای مادر همه بازگشت ها وجود دارد. آدریان پترسون در کمتر از نه ماه از پارگی ACL و MCL بازگشت و با سرعت 2097 یارد (1019 یارد پس از تماس) و 12 TD برای کسب افتخارات MVP در سال 2012.

آدریان پترسون سوپرمن بود.

ساکون بارکلی در ماه دسامبر گفت: “من سوپرمن نیستم.” “من هرگز خود را سوپرمن ندیدم.”

برای او و حتی برای ما ، نباید انتظار داشته باشیم که ساکون بارکلی در Superman II بازی کند. حداقل الان نه. پس از بازسازی ACL در اکتبر و تعمیر مینیسک ، این بی انصافی به نظر بارکلی است که پترسون قوی تر از یک لوکوموتیو بوده و می تواند آسمان خراش ها را در یک شوت پرش کند.

تدبیر بخش بهتری از شجاعت است. با این وجود ، هیچ دلیلی وجود ندارد که ساکون بارکلی در روز افتتاحیه در Saquads ظاهر شود. به خصوص که تیم فوتبال واشنگتن پنجشنبه شب هفته دو ظاهر می شود.

شماره بیش/زیر لمس Saquon Barkley را روی 12 تنظیم کردم.

قاضی گفت: “من می خواهم در بلند مدت بهترین تصمیم را برای او بگیرم.”

ما تا کنون به اندازه کافی درباره او آموخته ایم. این بدان معنا نیست که ساکون بارکلی تمام تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک Be Like AP ، Be Like Superman نمی کند.

رودلف در مینه سوتا بود هنگامی که پترسون ارتش گذشته و مخالفان را شکست. از طریق مخالفان

“این یکی از اولین چیزها بود. [Barkley] رودلف به پست گفت: “وقتی من به اینجا آمدم ، صحبت کردیم.” “من فقط می پرسیدم:” او چه کار کرد؟ اخلاق کاری او چگونه بود؟ او چگونه برای آماده شدن برای فصل به اوت نزدیک شد؟ ” من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است به ساکون حکمت بدهم. او و من زمان زیادی را با هم در دوره توانبخشی گذراندیم ، و او هر روز من را تحت فشار قرار می داد و برایم دشوارتر می شد که با او تماس بگیرم. “

غول ها در طول تمرین ساکون بارکلی ، 26 ساله را پشت سر می گذارند
به نظر می رسد ساکون بارکلی به آرامی شروع به کار می کند زیرا این فصل از بازسازی ACL باز می گردد.
بیل کوسران

پس از بازگشت از جراحی پا ، رودلف شاهد این بود که بازیکنان بزرگ چقدر عالی خواهند بود.

رودلف گفت: “او بازیکن و طرز فکر رهبری فوق العاده ای دارد. و می خواهد الگویی باشد ، می خواهد بیرون برود … و کسی را ببیند که قبلاً این کار را در آدرین انجام داده و کار Say را تماشا کند.” تماشای آنقدر که سخت است سرگرم کننده و الهام بخش است. “

تا به امروز ، رودلف تعجب می کند که چگونه پترسون (17 مرد 84 یاردی و 2 TD با 2 TD در هفته 1) وایکینگ ها را در سال 2012 به پلی آف رساند.

او گفت: “من فکر می کنم یکی از شگفت انگیزترین کارها این است که او از هفته 5 تا هفته 17 قادر به انجام چه کاری بوده است.” “بسیاری از مردم نمی دانند که او در چهار هفته اول امسال به میدان رفت و من فکر نمی کنم او تا هفته 100 متر فاصله داشته باشد. [4]به و از هفته [4] مهم این نبود که او 100 می گیرد ، مهم این بود که 200 می گیرد یا نه. … ما رفتیم مثل آدریان برای حمله. “

پترسون 27 ساله بود که با انتقام بر سختی ها غلبه کرد. بارکلی 24 ساله است. حداقل اینطور است.

در پایان فصل بازگشت ، پترسون گفت: “شما باید یک طرفدار داشته باشید.” “من مطمئن هستم که افراد زیادی آنجا نبودند ، اما من معتقد بودم که قطعاً می توانم برگردم و بهتر از قبل باشم.”

شیر درونش آنقدر بلند می غرد که باور می کند بارکلی می تواند یا روزی به عنوان پادشاه جانوران بازگردد. شاید او متقاعد شده است که می تواند و بهتر از همیشه خواهد بود.

این تنها چیزی است که می تواند به آن اعتماد کند.

پترسون یک روز قبل از عمل به بارکلی توصیه کرد.

پترسون فصل گذشته در مصاحبه با دیترویت مدیا گفت: “این امر در مورد پذیرفتن شرایط موجود و تمرکز بر برنامه های بهبود و بازگشت است.”

بارکلی از 20 سپتامبر در هیچ بازی معناداری بازی نکرده است. در سال 2020 ، او 19 توپ پرتاب کرد و 6 پاس دریافت کرد. البته زنگ می زند. البته تردید وجود خواهد داشت. او تعداد کمی از خطوط تهاجمی و شیمیایی مخرب خود را دارد. بارکلی قسم خورد که ترسی وجود نخواهد داشت. اما او یک انسان است. البته ، اضطراب وجود خواهد داشت.

در برخی مواقع ، و دیر یا زود ، سوراخ کردن سریع ، کسب درآمد ، جذب و تحمل خشونت در ورزش و گرفتن پاس از آپارتمان جونز مانند دوچرخه سواری تا ساکون بارکلی خواهد بود.

بیایید هنوز برای او و برای ما فعلی سوپرمن نپوشیم.

دیدگاهتان را بنویسید