انتشار ویژه نابینایان «سکوت بره ها» اثر بهروز رضوی.


انتشار نسخه ویژه نابینایان

بهروز رضوی درباره فیلم «سکوت بره ها» ساخته جاناتان دمی نابینا توضیحاتی داد.


به گزارش ایلنا، گروه در روز پنجشنبه دوم تیرماه، نسخه ویژه فیلم کلاسیک جاناتان دمی «سکوت بره» را برای نابینایان منتشر می کند.


این فیلم پنجشنبه ساعت 19 از رادیو لید پخش می شود و سپس در سایت لید قابل دریافت خواهد بود.


نظارت و ضبط متن بر عهده کاوان کتیسیان بوده و گویندگی فیلم نیز توسط محدثه واعظی پور نوشته شده است. ضبط این برنامه توسط استودیو فراز انجام شد و مسعود زرگران نیز صداگذاری آن را تدوین و میکس کرد.


این گروه پیش از این نسخه توصیفی از فیلم کلاسیک کازابلانکا با صدای سحر دولتشاهی، «دزد دوچرخه» با صدای محسن بهرامی، «بر باد رفته» با صدای شبنم مقدم، «روانی» با صدا منتشر کرده است. حبیبه رضایی، «در بارانداز» با صدای الهام بخش، «دزیره» با صدای هنگامه قاضیانی، «ربوکا» با صدای علیدوستی، «دوازده مرد خشمگین» با صدای مهدی پاکدلا، «همشهری کین» با صدای پریوش نظری، «محمد» (ص)» با صدای آمنه ترها، «اشک ها و لبخندها» با صدای مهتاب کرامتی، «پرندگان» با صدای پانته آ پناهی، «سیندرلا» با صدای ویشکا آسایش، «آخرین کوه ها» با صدای بهروز شعیبی «آری و نه» با صدای افشین هاشمی، «جادوگر شهر اوز با صدای شقایق دهقان»، «پرواز بر فراز لانه فاخته با صدای پارسا پیروزفر»، «نیمروز با صدای گامپ سجاد افشاریان»، «فورستار» «با صدای محمدا بحرانی»، «کریمر علیه کرمر» «با صدای باران کوثری»، «آمادئوس» با صدای رضا یزدانی، «درخش» با صدای رضا بهبود، «خوشه‌ها» خشم «علی دهکردی»، «گروه خشن» ساخته جهانگیرا کوثری، «ماهی بزرگ» ساخته ستاره پسیانی، «شکارچی آهو» ساخته پانته آ بهرام و «محله چین» «یحیی» ساخته علی سرابی.


انتهای پست/