انتخاب هتل مناسب قبرس

هرکسی دلیل متفاوتی برای آمدن به قبرس دارد. فرقی نمی‌کند برای آرامش، یک ماجراجویی خانوادگی، یک استراحت رمانتیک برای ارتباط با افراد جدید یا به دست آوردن دوباره سلامتی و رفاه خود برنامه‌ریزی کنید، قبرس برای هر هدفی محل اقامت دارد.

قبل از اینکه در صدها لیست هتل ها غوطه ور شوید، با تهیه فهرستی از نیازهای اصلی اقامت خود، مقصد نهایی تعطیلات خود را در ذهن داشته باشید. طبقه بندی هتل ها بر اساس فضای کلی آنها به دسته ها، به عنوان مثال. برای مثال، «مناسب برای خانواده»، «سلامت و تندرستی»، «تفرغ» و غیره، و سپس هتل‌های فردی و ویژگی‌های منحصر به فرد آن‌ها را در زیر هر دسته فهرست کنید.

برای شروع جستجوی خود برای هتل عالی در قبرس، به لیست زیر از 5 اقامتگاه در دسته بندی های جوی مربوطه که توسط افرادی که در قبرس زندگی می کنند انتخاب شده اند، نگاهی بیندازید:

سلامتی و تندرستی

اگر هدف تعطیلات شما تجدید حیات و درمان یک خدا یا الهه یونانی است، آفرودیت هیلز انتخابی است که ارزش بررسی دارد. این استراحتگاه یک درمان منحصر به فرد تالاسوتراپی یونانی با الهام از بقراط، پدر پزشکی مدرن ارائه می دهد. در تالاسوتراپی، سلول ها با آب گرم دریا جوان می شوند و تبادل مواد معدنی و سموم بین خون و آب ایجاد می شود. آفرودیت هیلز همچنین ماساژ روم اسپا، ریتریت اسپا و ماساژ سونا جکوزی را ارائه می دهد.

محیط خانوادگی دوستانه

بزرگسالان و کودکان می توانند در هتل Elia Latchi با طیف گسترده ای از بازی ها، رستوران ها و شب های موضوعی که توسط هتل برگزار می شود، خود را کاملا سرگرم کنند. مامان و بابا حتی می‌توانند در حالی که بچه‌ها در کلوپ بچه‌ها بازی می‌کنند یا توسط سرویس نگهداری از بچه هتل مراقبت می‌شوند، از زمان تنهایی لذت ببرند. وقتی زمان بازگشت به اتاق خود و مرور رویدادهای روز فرا می رسد، می توانید این کار را در یک ویلای آپارتمانی با اتاق خواب های مجزا و آشپزخانه کوچک، مناسب برای یک خانواده انجام دهید.

اوقات فراغت و سرگرمی

وقتی سبک مورد نظر باشد، بسیاری از مسافران با تمایلات مشابه اغلب از هتل سندی بیچ لذت می برند. این هتل تنها 8 کیلومتر خارج از شهر شلوغ لارناکا، نزدیک به انواع رستوران های فرهنگی، کلوپ های شبانه و جاذبه ها واقع شده است.

آرامش

اگر شما و همراهانتان ترجیح می دهید استراحت کنید و از زیبایی های طبیعی آرام قبرس بدون شلوغی لذت ببرید، هتل ZX Holiday Villas یک تجربه آرام و طبیعی را ارائه می دهد. این سوئیت‌های هتل آپارتمان 1 تا 4 خوابه دارای آشپزخانه‌های کوچک کامل هستند و در ساحل یا فقط چند مایل دورتر واقع شده‌اند. در اینجا شما نمی توانید بازی ها و کلوپ ها را بیابید، فقط آرامشی آرام و مناظر خیره کننده از پالت طبیعی تقریباً سورئال قبرس را خواهید دید.

سفر عاشقانه

زوج‌ها همیشه باغ رمانتیک مدیترانه و چشم‌انداز دریا را در Almyra توصیه می‌کنند. اتاق های شیک و مدرن بیشتر شبیه یک خانه مجلل هستند تا یک هتل. موسیقی زنده بیشتر شب‌ها پخش می‌شود و بوفه‌ها و باربیکیو در این دو رستوران زوج‌ها را از غذاهای فرهنگی خوشمزه راضی نگه می‌دارد. در حالی که این هتل برای هر مهمانی مناسب است، فعالیت های چالش برانگیزتر مانند تنیس و غواصی، آلمیرا را به انتخابی جذاب برای زوج هایی که بدون فرزند سفر می کنند تبدیل می کند.

هنگام مرور لیست هتل ها به صورت آنلاین برای هر مقصدی، همیشه بررسی کنید که آژانس در کشوری که قصد بازدید از آن را دارید قرار دارد. آژانس‌های مسافرتی محلی می‌دانند که کدام هتل‌ها در این منطقه معتبرترین و قابل اعتمادترین هستند. یک آژانس مسافرتی آنلاین محلی می‌تواند بهترین معاملات را به شما معرفی کند و به شما کمک کند هتل‌هایی را پیدا کنید که ماشین‌های کرایه‌ای رایگان، شب‌های رایگان، و پیشنهادهای ویژه‌ای را که در آن بچه‌ها رایگان می‌مانند، ارائه می‌دهند.

رژیم لاغری سریع