امیری: وضعیت مالی صنعت نفت خوب بود/ حامدی فر اخلاق خیلی خوبی دارد به جز فوتبال


امیری: وضعیت مالی صنعت نفت خوب بود/ حامدی فر اخلاق خیلی خوبی دارد به جز فوتبال

یکی از بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به بضاعت مالی تیم و اینکه بودجه خیلی دیر تزریق شد، فکر می کنم نتیجه خوبی گرفتیم. علیرضا منصوریانا اتحاد تیم را حفظ کرد.


علی امیری در گفت وگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت خود پس از پایان بیست و یکمین دوره لیگ برتر گفت: با صنعت نفت آبادان قرارداد یک ساله داشتم که بعد از پایان لیگ به پایان رسید. من در این فصل 13 یا 14 بازی انجام دادم. آقای منصوریانا از عملکرد من راضی بود و مورد حمایت هواداران صنعت نفت در فضای مجازی قرار گرفت. من باید از آنها قدردانی کنم.


وی افزود: در حال حاضر در حال آماده سازی برای فصل جدید هستم. چند پیشنهاد همکاری دریافت کرده ام اما با توجه به شرایط انتخاب سرمربیان منتظرم تکلیف آنها مشخص شود. خود باشگاه که هنوز در مورد انتخاب سرمربی و برنامه فصل آینده مشخص نیست.


بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به جایگاه تیمش در لیگ بیست و یکم گفت: با توجه به بضاعت مالی تیم و اینکه خیلی دیر به باشگاه بودجه تزریق شد، فکر می کنم نتیجه خوبی گرفتیم. علیرضا منصوریانا اتحاد تیم را حفظ کرد و چند هفته زودتر به لیگ برتر رسیدیم.


امیری در خصوص انتقال امید حامدی فر به استقلال گفت: به امید حامدی فر تبریک می گویم. او جدای از فوتبال، اخلاق بسیار خوبی دارد. امیدوارم استعدادش در استقلال بیشتر نمایان شود. استعدادهای جدید زیادی در صنعت نفت وجود دارد و امیدوارم به هدف خود در فوتبال برسند.


انتهای پست/