امروز 25 درصد تخفیف جارو شارژی مورد علاقه آمازون را دریافت کنید.با گذر از همه گیری جهانی ، تمیز نگه داشتن خانه و عاری از میکروب همچنان زنده است. اگر به دنبال ارتقاء خلاء مدرسه قدیمی خود هستید ، جارو شارژی سبک وزن و درجه بالا ORFELD V20 6 در 1 یک انتخاب عالی است. برای مدت محدود ، 25٪ تخفیف فقط 109.99 دلار است.

جارو شارژی ORFELD V20 6 در 1 تمام سطوح را از کف چوب و کاشی گرفته تا فرش و موکت تمیز می کند و به شما این انعطاف را می دهد که بین دو قدرت مکش برای کاربردهای مختلف انتخاب کنید. علاوه بر این ، سیستم فیلتر چند لایه با فیلتراسیون HEPA 4 مرحله ای 99.7٪ گرد و غبار ریز (تا 0.1 میکرون) را جذب می کند و برای آرامش خاطر ، هوای تمیز و تمیز شده با خلاء را تخلیه می کند. همچنین به لطف طراحی اگزوز دوگانه که صدای مکانیکی ناشی از افزایش دما را کاهش می دهد ، از بسیاری از رقبای خود بی صدا تر است.

ORFELD V20 به لطف باتری لیتیوم یون ژاپنی قابل شارژ به مدت 30 دقیقه کار می کند و زمان کافی را برای نظافت کامل با یک بار شارژ به شما می دهد. یکی از گزینه های جاروبرقی قابل حمل یا کف را انتخاب کنید و پس از اتمام کار به راحتی روی پایه شارژ دیواری آویزان شوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=yfwkjt4EPf0

مشتریان دارای رتبه 4.3 از 5 ستاره در آمازون این راه حل مناسب تمیز کردن را دوست دارند. در یک بررسی ، کاربر Maureen گفت: “بدون شک این بهترین جاروبرقی است که من تا به حال استفاده کرده ام. من به فلوریدا نقل مکان کردم و یک جاروبرقی خوب پشت سر گذاشتم و به چیزی نیاز داشتم که روی کف فرش و کاشی کار کند. این فرصت را خریدم و من واقعاً آن را دوست دارم. ” بسیاری از نظرات دیگر احساسات او را تقلید می کنند.

با جارو شارژی ORFELD V20 6 در 1 تمیزکاری را آسان کنید. در حال حاضر با قیمت 109.99 دلار (معمولاً 159 دلار) موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید