امروز گزارش کاملی از علل ترکیدگی لاستیک هواپیما منتشر می کنیم


امروز گزارش کاملی از علل ترکیدگی لاستیک هواپیما منتشر می کنیم

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با احتساب حجم پروازها نسبت به دو سال گذشته و فرا رسیدن فصل سفر، موضوع ترکیدگی لاستیک هواپیما بررسی شده و امروز به مردم اعلام می کنیم. گزارش کامل از دلایل ترکیدگی لاستیک


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، محمد محمدی بخش در نشست خبری درباره افزایش ایرادات فنی هواپیما و به ویژه ترکیدگی لاستیک هواپیما، اظهار کرد: ایرادات فنی به عوامل متعددی بستگی دارد، اما از آنجایی که نرم افزارهای مختلف این مشکلات و اطلاعات یکسان را ثبت می کنند. که موجود است هواپیما جانمایی و ضبط شده، توسط سازمان هواپیمایی بررسی شده و در سایت سازمان بارگذاری و اطلاع رسانی می شود، این موارد را به اطلاع رسانه ها و مردم می رساند.


او به سوال پاسخ داد ایلانا وی با توجه به اینکه این میزان ایرادات فنی در گذشته وجود داشت و امروز با اطلاع رسانی ها مردم از میزان ایرادات فنی مطلع می شوند، گفت: فکر نمی کنم میزان ایرادات فنی کم یا زیاد شده باشد. اما من فکر می کنم که تمام نقص ها اطلاعات فنی در سیستم ها ثبت شده و در دسترس عموم است.


رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره چند مورد ترکیدگی لاستیک هواپیما ادامه داد: با توجه به حجم پروازها نسبت به دو سال گذشته و فرا رسیدن فصل سفر، موضوع ترکیدگی لاستیک هواپیما بررسی شده و امروز به اطلاع می رسانیم. عموم مردم گزارش کاملی از دلایل ترکیدن لاستیک.


در حال تکمیل پست ها…