امباپه هرگز فکر نمی کرد پاری سن ژرمن را ترک کند


امباپه هرگز فکر نمی کرد پاری سن ژرمن را ترک کند

این مهاجم فرانسوی در آستانه امضای قرارداد با رئال مادرید بود و در نهایت قرارداد جدیدی با تیم پارک دو پرنس امضا کرد.


به گزارش ایلنا، ناصر الحلیفه، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، تاکید کرد که کیلیان امبابن هرگز واقعاً نمی خواست این باشگاه فرانسوی را ترک کند – حتی اگر تابستان گذشته درخواست پیوستن به رئال مادرید را داده بود.


امباپه همچنین در تابستان امسال به انتقال رایگان به سانتیاگو برنابئو نزدیک بود، با شایعاتی که پیش از تمدید اقامت جدید در پاری سن ژرمن منتشر شد.


این تصمیم باعث ایجاد هیجان در اسپانیا شد و خاویر تبس، رئیس لالیگا حتی به طور رسمی از یوفا برای قرارداد جدید مهاجم شکایت کرد.


آل خلیفه درباره امباپه چه گفت؟


او به مارکا گفت: “تابستان گذشته پیشنهاد 180 میلیون یورویی رئال مادرید در امباپه را رد کردم زیرا می دانستم کیلیانس می خواهد در پاری سن ژرمن بماند. من او را به خوبی می شناسم، می دانم او و خانواده اش چه می خواهند و آنها انجام می دهند. ” آنها برای پول حرکت نمی کنند. او انتخاب کرده که اینجا برای شهرش بازی کند.”


نظر رئیس سن ژرمن پاریس درباره شکایت تبس چیست؟


الحلیفه همچنین به تبس اشاره کرد و تصمیم امباپه را توهین به فوتبال خواند و گفت: ما کاری را که انجام می دهیم انجام می دهیم زیرا می دانیم که می توانیم. این سبک ما نیست که در مورد لیگ ها، باشگاه ها یا فدراسیون ها صحبت کنیم. ما آموزش نمی دهیم و اجازه نمی دهیم کسی به ما یاد بدهد. هر سال همینطور است.”


انتهای پست/