الهامی: من و هواداران به دنبال حد و مرز نیستیم


الهامی: من و هواداران به دنبال حد و مرز نیستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: انتخاب من بیشتر بر اساس بحث مدیریت باشگاه و عواملی است که در این مجموعه هستند و کسانی که به دنبال ذخیره نیستند. من خودم دوست دارم یک سال بدون مرز بگذرانم و اگر خدا بخواهد بتوانیم با این مجموعه سالم کار سالم و مرتبی انجام دهیم.


به گزارش ایلنا به نقل از رسانه رسمی کانون هواداران، ساکت الهامیدار در اولین گفتگوی خود با این هوادار پس از امضای قرارداد گفت: ابتدا از دوست و برادرم رضا عنایتی تشکر می کنم که خیلی خوب بود. سال تیم و خدا به ما می دهد که بتوانیم راه آنها را ادامه دهیم که مسیر بسیار سختی است. قطعا سال پرتنش و پر چالشی برای فوتبال ملی ما خواهد بود. ما هم جزو تیم هایی هستیم که چالش سختی با تیم های بزرگ کشور خواهیم داشت و به خاطر خدا می توانیم به مسئولیت خودم افتخار کنیم و شرمنده این مجموعه بسیار خوب نباشیم.


الهامی با بیان اینکه دو جام حذفی فوتبال انگلیس در حسابش است و انتظارات زیادی از او دارد، گفت: قطعا همینطور است و سخت است. من یک چالش سخت را انتخاب کردم و واقعاً می خواستم خودم را در یک چالش دیگر امتحان کنم. می دانم چقدر سخت است، اما این سختی ها مربیان را سخت تر می کند. خدای ناکرده بتوانیم به این چالش سخت افتخار کنیم و بتوانیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم و علاوه بر نتایج بسیار خوب، کیفیت فوتبالی را که شایسته هواداران است و می تواند سایر تیم ها نیز توجه ویژه ای داشته باشد.


وی در خصوص انتخاب این هوادار گفت: دلیل انتخاب من بیشتر به مدیریت باشگاه و عوامل این مجموعه و کسانی که به دنبال ذخیره نیستند برمی گردد. من هم دوست دارم سال بی پایان را ادامه دهیم و به رضای خدا بتوانیم با این مجموعه سالم کار سالم و مرتبی انجام دهیم و افتخار خدمت به فوتبال ملی را داشته باشیم.


سرمربی جدید تیمش در مورد جابجایی های تیمش گفت: او قطعا هوادار خوبی برای تیم است و باید بچه هایی که قرارداد دارند و باشگاه فکر می کند خوب هستند را حفظ کنیم و در نهایت ببینیم کجا کم داریم و قطعا بازیکنانی هستند. در آن موقعیت ها، که از آنها اسماً شناخته شده اند و اگر با شرایط ما تطبیق پیدا کنند، قطعا استفاده خواهیم کرد.


الهامی در پایان گفت: امیدوارم سال خوبی را در کنار هم داشته باشیم، سالی که بعد از آن همه سختی ها را به یاد بیاورند.


انتهای پیام/