اقامتگاه را آنلاین رزرو کنید و با خیال راحت سفر کنید!


اقامتگاه را آنلاین رزرو کنید و با خیال راحت سفر کنید!


سفر یکی از جذاب ترین و مورد علاقه ترین تفریحات ما ایرانی هاست. عوامل مختلفی بر لذت و راحتی سفر تاثیر می گذارد. بدون شک مهمترین عامل اقامت مناسب در طول سفر است. یافتن و اجاره مسکن همیشه با مشکلات زیادی همراه است. نامشخص بودن وضعیت، کیفیت و در دسترس بودن محل اقامت، نبود اقامتگاه در دسترس در روزهای شلوغ سال، قیمت های بالا و نامتناسب از جمله مشکلاتی است که ممکن است بارها با آن مواجه شده باشید. خبر خوب این است که امروزه با وجود اینترنت و روند رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه، بسیاری از این مشکلات حل شده است. رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه علاوه بر رفع مشکلات قبلی، مزایای زیادی دارد. به همین دلیل در این مقاله در مورد فرآیند رزرو آنلاین اقامتگاه صحبت می کنیم و مزایای بی شمار آن را لیست می کنیم.اقامتگاه رویایی خود را به راحتی پیدا و رزرو کنید!


فرآیند رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه در سایت های معتبری مانند Guest Show بسیار جذاب و راحت است. به خصوص که این سایت اخیرا امکان بازدید از اقامتگاه ها یا تور مجازی را به صورت آنلاین و زنده به صورت ویدئویی برای اولین بار در ایران فراهم کرده است. بیایید این فرآیند را با یک مثال توضیح دهیم:
فرض کنید قصد دارید یک ویلا در محمودآباد اجاره کنید. برای این کار کافی است پس از ورود به سایت مهمان شوید، مقصد و تاریخ ورود و خروج را وارد کنید. پس از کلیک بر روی دکمه جستجو با بیش از صدها اقامتگاه مختلف با گزینه های مختلف در محمود آباد روبرو خواهید شد.
همچنین اکنون می توانید از ویژگی جستجوی پیشرفته برای محدود کردن گزینه های خود بر اساس معیارهای خود استفاده کنید. سرویس جستجوی پیشرفته شامل فیلترهای مختلفی از جمله محدوده قیمت، تعداد اتاق، محل اقامت محدود، نوع اقامت، استخر یا نبودن و … می باشد که می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود آن ها را شخصی سازی کنید. تنظیم این فیلترها نتایج نمایش داده شده را فقط به گزینه هایی محدود می کند که ویژگی های مورد نظر شما را دارند.
اکنون زمان بررسی است. برای اطلاعات کامل هر اقامتگاه از جمله متراژ، تعداد اتاق، آدرس دقیق محل سکونت، نوع اقامتگاه (ویلا یا آپارتمان و …)، امکانات (استخر، تلویزیون، کولر و …)، اجاره روزانه به وب سایت مراجعه کنید. و تعداد افراد مورد نظر، قوانین میزبان و غیره. همچنین می توانید تصاویر قسمت های مختلف اقامتگاه را مشاهده کرده و از خدمات تور مجازی برای بازدید تصویری از اقامتگاه استفاده کنید.
حال پس از بررسی گزینه های مختلف، باید بهترین و ارزان ترین گزینه را انتخاب کرده و با پرداخت در درگاه امن وب سایت، محل اقامت مورد نظر خود را برای تاریخ معین رزرو کنید و با خیال راحت سفر کنید.


42


مزایای رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه چیست؟


رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه مزایای زیادی دارد و به همین دلیل است که افراد زیادی در این مدت کوتاه به این روش روی آورده اند. در زیر برخی از مهم ترین مزایای استفاده از سایت های مورد اعتماد برای رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه را شناسایی و توضیح داده ایم.


● سرعت و راحتی بیشتر


رزرو و اجاره ویلا به صورت آنلاین بسیار راحت تر و سریعتر است. بررسی محل اقامت، مقایسه آنها و انتخاب بهترین گزینه به سادگی کلیک و مشاهده چندین عکس، فیلم و خواندن اطلاعات است. قبلا برای یافتن ویلای مناسب در شهرهای شمالی باید به صورت حضوری از اقامتگاه ها بازدید می کرد و زمان و انرژی زیادی را صرف بررسی و انتخاب آنها می کرد. به عنوان مثال، با استفاده از روش آنلاین، اگر قصد اجاره ویلا در بندر انزلی را دارید، فقط باید وارد یک وب سایت معتبر مانند مهمان شو شوید و با جستجو در نام بندر انزلی و تنظیم فیلترها، شروع به بررسی گزینه ها کنید. همچنین می توانید اجاره خود را مستقیماً در وب سایت پرداخت کرده و محل اقامت مورد نظر خود را رزرو کنید.


● هزینه های کمتر


جذاب ترین مزیت رزرو و اجاره آنلاین محل اقامت، کاهش هزینه های اقامت در طول سفر است. یکی از دلایل حذف واسطه هاست. در واقع در این حالت هیچ واسطه و دلالی وجود ندارد و در نتیجه نیازی به پرداخت هزینه اضافی به عنوان حق واسطه نیست. همچنین فضای رقابتی بین صاحبان اقامتگاه در مکان های بزرگ و قابل اطمینان وجود دارد. این امر مالکان را مجبور می کند تا هزینه های اجاره محل اقامت خود را تا حد ممکن کاهش دهند تا برنده رقابت شوند و مهمانان را جذب کنند.


● تنوع و انتخاب بیشتر


یکی دیگر از مزایای مهم این روش نسبت به روش قدیمی این است که هنگام انتخاب محل اقامت در سایت های بزرگ مانند نمایشگاه مهمان باید با تنوع زیادی دست و پنجه نرم کنید. در واقع تعداد زیاد اقامتگاه با امکانات و امکانات متفاوت گزینه های شما را افزایش می دهد. در این صورت، احتمال اینکه بتوانید گزینه ای بسیار نزدیک به آنچه در نظر دارید را با قیمت مناسب پیدا کنید، بسیار بیشتر است.


43


برای رزرو و اجاره آنلاین ویلا از کدام وبسایت استفاده کنیم؟


میهمان شو با ارائه بیش از 3700 اقامتگاه فعال در تمامی شهرهای توریستی ایران یکی از بزرگترین سایت های فعال در این زمینه است. به عنوان مثال، اگر به دنبال اجاره ویلا در ماسالا هستید، این سایت بیش از 100 اقامتگاه مختلف را به شما نشان می دهد. جدای از اینها، میهمان شو یکی از معتبرترین سایت‌های گردشگری است که تمامی مجوزهای لازم را از مراکز قانونی کشور دارد و با عملکرد منحصربفرد خود، قابلیت اطمینان و برتری خود را نیز ثابت کرده است. به همین دلیل ما Guest Show را به عنوان بهترین سایت برای رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه نیز پیشنهاد می کنیم.


پایان رپورتاژ تبلیغات